Počítač

je celý skaredé barvy to má je to strasne velikéé. Poradte jak to spravit dekuji

Nejlepší odpověď
Nikuška

k windows XP je toto ;) ->klikněte pravým tlačítkem myši na plochu obrazovky a na vlastnosti – v záložkách nahoře máte Motivy, Plocha, …, Vzhled a Nastavení, tak klikněte na Vzhled tam si můžete nastavit své staré nastavení :)

Další odpovědi
Misak22

Co máš za windovs??Pokud Vista tak je to "Ovládací paneli,mobilní počítač,Indivi­duální nastavení,nastavení zobrazení a tam si nastavíš rozličení obrazovky"mělo by to být podobné i u XP.

fortin

Pro uživatele XP: Ale poraďte když je všechno veliké, karta nastavení či rozlišení, že to potřebuje nějak odsouhlasit tl. OK! Jenže to tlačítko je pod „obrazem“ a tudíž asi nevidí na co kliknout. A karta posunout nahoru nejde. Tento problém si pamatuji. Snad zkusit tlačítkem na klávesnici TAB (Je vlevo nad Claps Lock.) a zkusmo odkliknout Enter?