martinpelan

Playstation 3

Jedu do Anglie a zároveň si chcu koupit Playsation 3 . Myslíte že by bylo výhodnější koupit si Ps3 v Anglii klůli ceně a né v Česku. V Česku stlojí 4000 kč. prosím o radu

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Asi ano ale počítej s tím že budeš muset pravděpodobně koupit nový síťový kabel.
Doplňuji:
V anglii mají většinou jinou zásuvku

Chase

V anglii to nebude o moc levnější, raději bych si to koupil v česku. A jestli ti můžu poradit, kup si xbox 360. Je to celkově lepší konzole. Neříkám to jen tak, mám doma ps3 i xbox 360.