herec147

PlayStation3 palené hry

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli jdou na PS3 palené hry a jestli jde flashnout

Nejlepší odpověď
Bedy

Pálené hry by tam jít neměly – tak si je prosím kupte.
Flashovat to běžnému hráči nedoporučuju, může se tím PS i zničit při nějaké neodborné manipulaci.

Další odpovědi
Craftos

Já osobně si hry raději koupím a podpořím tím vydavatele…

A teď k otázce : pálené hry na ps3 nefungují a flashnout (hacknout) jde , ale není to žádná prace pro amatera stačí jedna malá chybka a můžeš se s konzoli rozloučit takže to určitě NEDOPORUČUJI. , ale pokud bys po tom opravdu moc prahl tak popros ňnějakého profesionála …

brillant

Opakovaná vaše otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/playstation3-palene-hry – porušení kodexu.