georgia

Plastika a krása

Co si myslíte o plastice-máme my ženy udělat cokoliv, abychom byli pro muže stále mladé?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Nejsem zastáncem plastiky za každou cenu,ale pokud vidí žena určitý nedostatek na svém těle či obličeji jako vyložený hendikep,pak určitě ano,ano,ano.

Další odpovědi
Jahoda

Pokud to ženě pozvedne sebevědomí, proč ne? ale určitě nejsem pro, aby žena chodila co půl roku na plastiky. myslím, že se potom taková žena, která sice vypadá, že je mladá, ale má za sebou 10 plastik, nebude líbit žádnému muži.

Nuk nuk

Myslím si, že jsou důležitější poslání plastické chirurgie než je plnění marnotratných přání některých dam, které nevědí roupama co dělat.

A stále mladé? Podívejte se na takovou Helenu Vondráčkovou. Připadá Vám hezká? Mě tedy ne. Jsou herečky a zpěvačky, které na plastice nikdy nebyly. Ano, vypadají jako staré paní – odpovídají svému věku, ale narozdíl od výše zmíněné, mají určitý šarm a krásu, kterou by jim plastika jen vzala.

spooky

Myslím, že plastika ano, ale spíše těm, kteří to doopravdy potřebují např. při nehodách, bouračkách a jiných podobných věcech. A ty zkrášlující ? Není lepší to nechat na přírodě ??

afro.minerva

Já si myslím, že muž si bere ženu s tím, že když přijde do let, tak přestane být prostě mladá. A že její krása postupně bude uvadat. On také nebude pořád ten mladý hošík. A to je přirozené. Můj manžel o nějakých plastikách nechce ani slyšet. Asi by na mě už nešáh a ani pusu by mi nedal. Podle mého názoru je to zbytečné, tedy kromě případu, kdy se jedná o nějakou apsolutní asimetrii prsou, nebo opravdu ošklivý nos a tak. Ale to nesouvisí s věkem. Takže dělat cokoli pro to, aby byly ženy pro muže stále mladé je trochu moc. Krémy třeba, cvičení svalů v obličeji nebo cvičení těla, ano. Ale nechat si řezat do těla, to je asi trochu moc.

iwetax

Kdybych měla zbytečný peníze nebo kdyby to bylo zadarmo tak na plasiku(povislého břicha) jdu určitě. Byl by na mě lepší pohled třeba v plavkách.

-KaTkA-

podle mě by každá žena měla být spokojena i bez plastiky… některé menší zákroky mohou zlepšit vaši sebedůvěru a sebevědomí, ale nic se nesmí přehánět.. vždyť to by potom už nebyl ten člověk, který to byl předtím ale byl by to někdo jiný......
prostě se podle mě obejde člověk i bez plastiky…

Cizecek.M

No, takto… já osobně nejsem úplně zastáncem plastik, ale zase na druhou stranu, sama mám za sebou jednu, a to sice facelifting. A musím říct, že se díky tomuto zákroku cítím mnohem lépe. A o tom by plastika měla být… Cítit se sama sebou, v pohodě, cílevědomě :) Já jsem byla na klinice v Praze, na Abclinic a musím říct, že tam se určitě vrátím, až budu mít zase pocit, že potřebuji něco vylepšit :)

vranovahan

Myslím si, že jsem jedna z mála, ale já jsem například vesměs spokojená s tím, jak vypadám. Samozřejmě, že se najdou věci, které bych ráda změnila, ale to jsou drobnosti a určitě bych kvůli tomu nešla na plastiku. Mám ale například kamarádku, která to má úplně naopak. Ta by pro svou krásu udělala úplně cokoliv. Teď nedávno dokonce byla tady https://www.la­bioplastika-praha.cz/ kde si nechávala dělat plastickou operaci „tam dole.“ :)