Avatar uživatele
michalds

Pánové, jak často obměňujete elektrický holicí strojek?

Tedy vy, co máte elektrický.

Zajímavá 0 před 141 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Používám zastřihávač vousů, což je něco trochu jiného (zakrátí vousy na cca 0,4mm, přičemž délku střihu lze snadno regulovat až na 10mm). Před tím, než se mi tahle vymoženost dostala do pazourů jsem používal normální kadeřnickou stříhací mašinku (principiálně totéž, jen je to větší a neohrabanější). Mašinku jsem měnil jednou (mech. zničení v důsledku pádu na dlaždkičky, to víš, plast), zastřihávač mám asi 3–4 roky stále ten jeden. Zvláštní je, že jsem nemusel břity měnit/brousit, stříhá pořád dobře. 🙂

Elektrické holící strojky nemusím (upřednostním klasiku, oholí LÉPE – tedy POKUD bych se chtěl úplně oholit, což již desítky let nedělám) a zakracovače na nich (pokud jsou jimi vybaveny) stojí za starou belu, zvláště v porovnání s přímo k tomu zkonstruovaným zastřihávačem. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Až už neholí, nestříhá, nevrní jak má? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

No a to ti nikdo nepoví, bo ten má tak tvrdý vous a ten zas onak… A pak jsou mezi námi docela zásadní rozdíly v růstu, ale… Pokud máš problém se strojkem, nemáš nějaký ten úplný šunt za pět korun ale naopak kvalitu a zdá se ti že už tahá, tak následně je vždycky možnost ještě zkusit objednat nový břit, ostří, planžetu, nůž, než ho hodíš do kopru (pokud tady ještě drží energii což konkrétně v mém případě jde výdrž baterie ruku v ruce s tupým břítem, jestli rozumíš, takže indikátor „strojek do kopru“ je zpomalení či zkrácení výkonu/práce).

Kdysi jsem u typu strojku Babyliss, který již nebyl v prodeji, sháněl nový nůž a to byl porod, ovšem zatnul jsem břišáky a telefonicky jsem se velikou oklikou dostal AŽ DO JEJICH SKLADU, kde ochotný člověk sundal stejný NOVÝ díl z již vyřazeného strojku a poslal mi ho (samozřejmě mně dal nějaký č.ú. kde chtěl zaslat pětikilo). Nože přišly dva. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magorvkleci

Nemám dostatečně dlouhou historii údajů. Ale zrovna teď jsem musel koupit nový. Starý jsem měl 10 let a dvakrát jsem na něm za tu dobu měnil planžetu a jednou baterie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

To může záviset na mnoha faktorech, včetně frekvence použití, kvality holicího strojku, péče o strojek, a osobní preference. Někteří muži mohou svůj elektrický holicí strojek používat po dobu několika let bez potřeby ho vyměnit, zatímco jiní mohou preferovat výměnu každé 1–2 roky. Je také dobré vzít v úvahu nutnost výměny čepelí a náhradních dílů, což může být nezbytné častěji než samotná výměna celého strojku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek