Pokročilý

Padaji vám vlasy?

nekde jsem četl , že zdravému člověkovi padají vlasy denně od 20 az 50 vlasu aby se obnovovali, ale u mě se to neděje a vlasy mi nepadaji tak co mam delat? Děje se to také u vás?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

..."20-50"... je nesmysl - denně vypadává určitá část (určité %) z celku - takže počet denně vypadlých vlasů je závislý na tom, kolik jich máš celkem (to, že někdo blbost někam napíše, z blbosti pravdu neudělá)..
;-)
Denně zdravému člověku vypadne cca 1 ‰ vlasů (souvisí to obnovou vlasových kořínků)...
;-)
___
Mně vlasy padají nepozorovatelně - jednak je mám tak do 10 mm (když su za pačesáče) a druhak jich není mnoho - respektive - vlasů mám dost, ale tak na střední rajče...
;-)))

Další odpovědi:

Zlatý

Jaké máš vlasy? Krátké, dlouhé? Pokud máš vlasy krátké, tak jejich padání neuvidíš, to dá rozum. Jo, a klidně těch vlasů denně může denně vypadnout i sto.

Stříbrný

To víš, že ti padaj, ale jak píše iceT, nevidíš je, jestli je máš krátký, to já mám předled o tom padání úplně dokonalej, protože moje vlasy jsou všude, na oblečení, na zemi, v posteli, no prostě všude, mám je totiž dlouhý a mám co dělat, abych se uklízela, někdy to totiž leze dost na nervy, zvlášť když si je myju, musím mít v odtoku sítko a pak v kartáči jich mám vždy plno, to je úděl hárošů :-DD

Zlatý

Mě už nepadají. U tebe padají určitě, pokud máš tedy vlasy, jen jsi si toho nevšiml.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.