ivosek2

Padaji vám vlasy?

nekde jsem četl , že zdravému člověkovi padají vlasy denně od 20 az 50 vlasu aby se obnovovali, ale u mě se to neděje a vlasy mi nepadaji tak co mam delat? Děje se to také u vás?

Nejlepší odpověď
gecco

…„20–50“… je nesmysl – denně vypadává určitá část (určité %) z celku – takže počet denně vypadlých vlasů je závislý na tom, kolik jich máš celkem (to, že někdo blbost někam napíše, z blbosti pravdu neudělá)..
😉
Denně zdravému člověku vypadne cca 1 ‰ vlasů (souvisí to obnovou vlasových kořínků)…
😉
___
Mně vlasy padají nepozorovatelně – jednak je mám tak do 10 mm (když su za pačesáče) a druhak jich není mnoho – respektive – vlasů mám dost, ale tak na střední rajče…
😉

Další odpovědi
iceT

Jaké máš vlasy? Krátké, dlouhé? Pokud máš vlasy krátké, tak jejich padání neuvidíš, to dá rozum. Jo, a klidně těch vlasů denně může denně vypadnout i sto.

anonym

To víš, že ti padaj, ale jak píše iceT, nevidíš je, jestli je máš krátký, to já mám předled o tom padání úplně dokonalej, protože moje vlasy jsou všude, na oblečení, na zemi, v posteli, no prostě všude, mám je totiž dlouhý a mám co dělat, abych se uklízela, někdy to totiž leze dost na nervy, zvlášť když si je myju, musím mít v odtoku sítko a pak v kartáči jich mám vždy plno, to je úděl hárošů 😁

Drap

Mě už nepadají. U tebe padají určitě, pokud máš tedy vlasy, jen jsi si toho nevšiml.