Avatar uživatele
verunka483

Pomůže ostříhání proti vypadávaní vlasů?

Nemám moc dlouhé vlasy, tak po lopatky a chodím je stříhat celkem často. Nebarvím je, byla jsem na kontrole a nic mi nechybí, ale vlasy stále padají a začínají se mi v nich tvořit cestičky, takže vidím že jich opravdu ubývá. Pomohlo by kdybych si je ostříhala na „mikádo“? Očekávala bych od toho že jim to dodá objem a hustotu, ale nevím jestli to není jen moje mylná představa a doufání. Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3858 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Pomuze jak komu zeptej se kadernice co ti doporuci ona.. take to muze to byt dedicne …jinak si zajdi do lekarny a kup si tam indulonu nebo podobnej krem na vlasy ti to nepomuze… ale budes si mit cim lestit ples

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nepomůže. Je to jen pověra.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Myj si vlasy vaječným žloutkem . Ostříhání pomáhá jedině dohola !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Zajdi na kožní, ať zjistí příčinu. Vlasy mohou padat i z nervů. Ostříháním jim neublížíš, ale ani jin to přímo nepomůže, jen budou lehčí, takže budou mít menší zátěž pro kořínky, ale pokud padají hodně, utíkej ke kožní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Já jsem si taky nechala vlasy ostříhat a vůbec jim to nepomohlo. Padaly mi pořád dál, tak jsem hledala nějaký přípravek, který by mi mohl pomoct a po dlouhém zkoušení se mi osvědčil až keratin https://www.be­amia.cz/vlaso­va-pece/1/ , který výrazně omezil padání vlasů.

před 1685 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl