Mám málo vlasů.. Co stím? :-)

Poradíte mi co stím mám málo vlasů a jemné vlasy Dlouhé tak k prsům je lepší je postupně zastřihávat? Nebo je účinnější nějaký přípravek? Chtěla bych znát Vaše názory Dekuji:-)!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Hodně kadeřnic radí vlasy postupně sestříhat, vypadá to ale hrozně, ty konce jsou strašně řídké:-((( Myslím si, že je lepší ostříhat je na krátké mikádo, nebo pokud to kvalita vlasů dovolí, nechat si je zahustit (našít). Předtím ale navštiv kožního lékaře, aby určil, zda nemáš nějakou nemoc pro kterou máš málo vlasů.

Pokud to nebude žádnou nemocí, tak prubni to našití. Nejprve jen několik pramenů, třeba jednu řadu a po pár měsících při posunutí zase pár pramenů přidat atd. Nejhorší je, když si někdo nechá našít vlasy po celé hlavě najednou, z toho pak bolí hlava, vlasy jsou těžké, je potřeba je přidávat postupně a postupně si zvykat na zátěž, jinak můžou začít padat.

Přípravky z reklamy určitě nefungují:-(((

Další odpovědi:

Zlatý

Jemné vlasy je rozhodně lepší zkrátit a zastřihávat. Čím kratší střih, popř. mikádo, tím vypadají vlasy hustější. :-)
Přečti si již zodpovězené odpovědi na toto téma : http://www.odpovedi.cz/…

Stříbrný

Málo vlasů a ještě k tomu jemné.... špatná kombinace. S tím nejde dělat nic. Buď, jestli na to máš peníze, našít, jak radí zzzlatokopka, nebo koupit nějaký příčesek. I když je ostříháš na mikádo nebo na krátko, budou pořád zplihlé, nenaděláš s tím nic. Krátké jemné vlasy (navíc, když je jich málo) ostříhané na krátko opravdu hezky nevypadají. Nechala bych si dlouhé, vypadáš aspoň jako ženská.:-) Přidat můžeš třeba ten příčesek do týlu, česat si cop nebo nějaký hezký drdol.:-)
Za přípravky nemá smysl utrácet peníze, ale používej spíš šampon a kondicionér pro jemné, zplihlé vlasy či na zvětšení objemu. Mně kadeřník z Hair salonu řekl, že nejlepší je značka Glüss Kür.
Doplňuji:
Zkus dojít nejdřív na kožní s tím, že ti padají nadměrně vlasy a že jsi slyšela, že na to pomáhají injekce s vitaminem B12. Injekce opravdu pomáhají na růst vlasů, vyléčí i velké lysiny na hlavě, když člověk náhle ztratí vlasy třeba z velkého stresu. Injekce B12 by ti mohly pomoci vlasy zahustit. Viděla jsem na vlastní oči u neteře a i já jsem v mládí měla lysinku ze stresu a injekce B12 mi okamžitě zabraly.

Zlatý

Zvykni si.

Bronzový

kazde rano polevkovou lžici slunečnicových loupanych semínek.do pul roku vlasy zhoustnou.ucitis,kdyz peřinkami prstu budes masirovat pokožku hlavy,ze raší vlasky.brala jsem prednison,mela ridke vlasy a mas videt nyní.jo,a dej si mesicni kuru kopřivového caje.take vyborne na vlasy.rychleji rostou,poznas opet,az po mesicni kure.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.