Pokročilý

Co dělat aby vlasy byly hustší?

Ahoj, chtěla bych husté vlasy,ale nevím, jak na to. Poraďte mi prosím jestli znáte nějaké jídlo,šampon nebo cokoliv jiného po čem by byly vlasy hustší a zdravější. Děkuji za každou odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Mít hustší vlasy nebudeš. To je prostě dáno počtem vlasů na hlavě a dá se s tím těžko nějak experimentovat. Můžeš ale své vlasy posílit a omezit jejich vypadávání. K tomu samozřejmě slouží jak šampony, masky na vlasy a kondicionery, tak potravinové doplňky, které koupíš v některých drogeriích, ale určitě v každé lékárně.

samy od sebe ti vlasy nezhoustnou,to je opravdu geneticky dané,ale v dnešní době jde tak trochu hustotu vlasů ošidit aniž by to bylo poznat,jednak se prodávají šampony,balzámy a různé vlasové masky které dělají pus hap efekt a nebo zkus vlasy clip-in http://www.youtube.com/…

Bronzový

jez nejmene pul roku kazdy den polevkovou lzici slunecnicovych seminek.

Zlatý

Kup si šampon pro větší objem .Hustota vlasů se ti nezmění , je ti dána geneticky.
Jedině si dát vlasy zahustit, ale to dělají až v dopělosti . Žádné tabletky a různé vitamíny vlasy nezahustí , to je jen reklamní tah. Mohou ale zlepšit jejich strukturu.

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s DonnaHAIR. Manželovi strašně padají vlasy, tak ho nutím jíst tyhle tobolky se mnou. Já je mám ozkoušené, vlasy mám po nich moc hezké a manžel už teď taky uznal, že pomáhají, i když prve remcal, že nic brát nechce. Dají se objednat přes internet, nebo koupit v lékárně.

Ahoj, měla jsem problém se svými vlasy. Byly opravdu zničené a už jsem si nevěděla rady. Nic nepomáhalo až do doby, než jsem vyzkoušela potravinový doplněk stravy CLINICAL hair-care. Je opravdu super. Zkus ho taky vyzkoušet. Mé vlasy jsou díky němu mnohem zdravější, pevnější a dokonce mi přijde, že snad začaly i rychleji růst! :)

Diskuze k otázce

melinda1515

Zdravím všechny, já osobně využila doplněk stravy Clinical Hair-care. Hodně mi vypadávali vlasy a tím jsem jich měla strašně málo. Musela jsem je pořád stříhat, aby mi na té hlavě aspoň něco zůstalo. Když jsem začala brát tento doplněk stravy, moc jsem tomu něvěřila, ale po nějaké době se objevili účinky. Vlasy mi již tolik nepadaly, zároveň mi postupně začaly houstnout. Můžu jen doporučit. Tento doplněk vyživuje pokožku hlavy a ta je pro růst a nevypadávání vlasů nejdůležitejší. :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.