Bronzový

huste vlasy

devcata,jake mate zkusenosti,co vam prirodniho pomaha,abyste docilili hustych vlasu????napr.jake potraviny.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

hustotu vlasů těžko ovlivníš to už máme každý dáno....můžeš si v lékárně koupit vitamíny na vlasy ,pokud jo chceš něco pro ně udělat....a zahustit ...to bych viděla snad jedině typem účesu

Další odpovědi:

Zlatý

Tady jsou nějaké přírodní rady -

http://www.celostnimedicina.cz /…

Bronzový

já bch je budto silně nalakovala a potom rozčesala. Dělám to tak u sestry, ale děsně to tahá. Nebo natupírovat. Ohledně potravin si nejsem jistá, tak to sem radši ani nedám, aby to nedopadlo katastrofálně... :)

Ano také nejsem majitelkou krásně vlnité hřívy a ano také mám vlasy zplihlé a rovné :D ale můžu ti poradit jak to dělám já.
1. Všechno je ve foukání. Sepnu si vlasy a dole si nechám pruh vlhkách vlasů, vezmu kulatý hřeben a natáčím na něj vlasy od kořínků a vytahuji je nahoru. Takhle pokračuji po celé hlavě
2.Po vysušení si vlasy vyžehlím (upozorňuji že nebudou mít takový objem jako kdyby jsi je nežehlila)
3. Natupíruji si hořejšek hlavy, v podstatě to dělám tak, že si v horní části hlavy odeberu kousek pramene, sepnu, natupíruji, nalakuji, odepnu pramen a povrchově učešu

Tadá a máš objem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.