Avatar uživatele
pizlicka

huste vlasy

devcata,jake mate zkusenosti,co vam prirodniho pomaha,abyste docilili hustych vlasu????napr.jake potraviny.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4462 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

hustotu vlasů těžko ovlivníš to už máme každý dáno…můžeš si v lékárně koupit vitamíny na vlasy ,pokud jo chceš něco pro ně udělat…a zahustit …to bych viděla snad jedině typem účesu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Tady jsou nějaké přírodní rady –

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/pecujte-o-vlasy-s-prirodnimi-prostredky.htm

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Adula.57

já bch je budto silně nalakovala a potom rozčesala. Dělám to tak u sestry, ale děsně to tahá. Nebo natupírovat. Ohledně potravin si nejsem jistá, tak to sem radši ani nedám, aby to nedopadlo katastrofálně… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pája

Ano také nejsem majitelkou krásně vlnité hřívy a ano také mám vlasy zplihlé a rovné :D ale můžu ti poradit jak to dělám já.

1. Všechno je ve foukání. Sepnu si vlasy a dole si nechám pruh vlhkách vlasů, vezmu kulatý hřeben a natáčím na něj vlasy od kořínků a vytahuji je nahoru. Takhle pokračuji po celé hlavě
2.Po vysušení si vlasy vyžehlím (upozorňuji že nebudou mít takový objem jako kdyby jsi je nežehlila)
3. Natupíruji si hořejšek hlavy, v podstatě to dělám tak, že si v horní části hlavy odeberu kousek pramene, sepnu, natupíruji, nalakuji, odepnu pramen a povrchově učešu

Tadá a máš objem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek