Hyperaktivní Veverka

Proč mi padají vlasy?

Prosím vás, kdykoli si umyju vlasy a trochu si je usuším, zjistím, že mi padají vlasy. Neví někdo proč? Díky…

Nejlepší odpověď
blesk26

Vypadávání vlasů je naprosto normální záležitost. Zdravá mez se udává do 100 vypadlých vlasů denně. Pokud se na hlavě netvoří lysiny a vlasy pravidelně dorůstají, není čeho se bát. Tělo se pouze zbavuje odumřelých buňek a nahrazuje je novými.

Další odpovědi
redman166

nedostatek vitaminu

pavlinka

zjistila jsem že vlasy padají také kvůli neuspořádaným hormonům v těle

Dáda

já jsem měla taky takový problém.v 3/09 mi zjistili špatnou funkci štítné žlázy.v 4/09 mě jí odoperovali a nyní mi vlasy již tolik nepadají,řekla bych že normálně.docela mi po operaci zhoustly.nechte si vyšetřit štítnou žlázu.