Avatar uživatele
Silvushka2

Co mam udelat, aby mi co nejrychleji rostly vlasy????

Ahooj, mam docela dlouhe vlasy a huste, ale chci, aby byly jeste delsi, ale nevim jak na to, aby mi rychle rostly! Mate nejaky pripravek nebo nejake kouzlo?? hahahahahaa

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5285 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kamila

toto je dane geneticky. do urcite miry tomu snad muzes pomoct,ale zadny zazrak asi necekej

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
motejlinka

Na růst vlasů a nehtů mi přímo kouzelně zapůsobil koenzym Q10. Bývá součástí různých potravinových doplňků, jsou ale dosti drahé a ty jsi asi hodně mladá a nemáš na ně penízky. Nejlevnější rada je, pořídit si kvalitní kartáč a tím při kartáčování vlasů masírovat jemně i pokožku hlavy. Kořínky se prokrví a tím lépe vlas vyživí. Ten, kdo je dobře živen, ten i rychleji roste. Pokud kartáčování nebude růst vlasů stimulovat, zaručeně tímto získají alespoň větší lesk. A to se taky počítá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Linamo

Nejjednodussi je bastit panthenol kapsle 2 denne (oranzove) – baleni po 60 kapslich, pripadne v kombinaci s kremikem a vitaminem H (Biosil H).
Preparatu je hafo, zalezi na tom, kolik v tom muzete nechat penez… Informovala bych se primo v lekarne.
Krom potravinovych doplnku je dulezita pece zevni, tj. dobry sampon (energy se spesl latkama, prirodni s chininem apod.) a co nejmene vlasy dale zatezovat, treba fenovanim…
Slysela jsem, ze vlasy maji radi volnost, takze kdyz nemusite svazovat, nesvazujte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Poradit si od holičky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Nic. Možná nějaké vitamíny, ale jinak nic. Musíš dát vláskům čas…

před 1085 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahojky, holky, prosím… máte některá zkušenosti clip in a konrétně s touto stránkou https://www.clip-in-vlasy.eu/? Docela bych ty clip on zkusila, ale nevím, jak na to… Co odstín, jak ho trefím?

před 1543 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahojky, to je super, taky mě tento shop zajímá. Mě se ta jejich nabídka moc líbí, ale nevím, no… ještě hledám další info… Jak se s vlasy manipuluje, jak jsou kvalitní a tak :)

před 1510 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek