Co mam udelat, aby mi co nejrychleji rostly vlasy????

Ahooj, mam docela dlouhe vlasy a huste, ale chci, aby byly jeste delsi, ale nevim jak na to, aby mi rychle rostly! Mate nejaky pripravek nebo nejake kouzlo?? hahahahahaa

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

toto je dane geneticky. do urcite miry tomu snad muzes pomoct,ale zadny zazrak asi necekej

Další odpovědi:

Na růst vlasů a nehtů mi přímo kouzelně zapůsobil koenzym Q10. Bývá součástí různých potravinových doplňků, jsou ale dosti drahé a ty jsi asi hodně mladá a nemáš na ně penízky. Nejlevnější rada je, pořídit si kvalitní kartáč a tím při kartáčování vlasů masírovat jemně i pokožku hlavy. Kořínky se prokrví a tím lépe vlas vyživí. Ten, kdo je dobře živen, ten i rychleji roste. Pokud kartáčování nebude růst vlasů stimulovat, zaručeně tímto získají alespoň větší lesk. A to se taky počítá.

Nejjednodussi je bastit panthenol kapsle 2 denne (oranzove) - baleni po 60 kapslich, pripadne v kombinaci s kremikem a vitaminem H (Biosil H).
Preparatu je hafo, zalezi na tom, kolik v tom muzete nechat penez... Informovala bych se primo v lekarne.
Krom potravinovych doplnku je dulezita pece zevni, tj. dobry sampon (energy se spesl latkama, prirodni s chininem apod.) a co nejmene vlasy dale zatezovat, treba fenovanim...
Slysela jsem, ze vlasy maji radi volnost, takze kdyz nemusite svazovat, nesvazujte...

Pokročilý

Poradit si od holičky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.