Rokio

Ovládáte karate, judo nebo kung fu?

Odpovědi
Altair-AC

Ovládám jiný bojový sport.

Jednoznačně mohu říci ,že z tehlech 3 zvolených je Kungfu nejefektivněj­ší,jelikož se v tom nesoutěží ,narozdíl od juda a karate.A ještě k tomu se kung fu nezabývá jen fyzickou stránkou člověka ,ale i duševní …

aliendrone

jiná odpověď

Jmenované sporty neovládám, protože si vystačím se dvěma bojovými chvaty, proti kterým by se nechytil ani sám Chuck Norris. Ovládám je totiž perfektně!

První je: „ZBĚSILÝ ÚTĚK“
Druhý je: „POKŘIK Z DÁLKY“

Teď mě napadá… že v tom prvním už nejsem tak dobrý… takže mi zbývá už jen to řvaní. :D :D :D

Michálek1245

ano

Kdysi jsem aktivně bojoval, ale pak jsem kvůli zranění přerušil kariéru. I když teda kariéra je možná hodně nadsazený pojem. Ale jako musím říct, že mě to bavilo. A teď sleduji ty prvky v MMA hlavně. Ostatně to je pro mě teď bojový sport č. 1 o čemž svědčí i množství MMA oblečení u mě doma ve skříni.

Anikitos

Ovládám jiný bojový sport.