Bronzový

Otázka spíš pro ženy

Mám problém se sexem. Myslela jsem, že je to tím, že se manžel dost nesnaží, ale tím to není. Když dojde na samotný akt, tak jako by tam o něco "brnkal", jako by se mi tam něco posunulo. Sledovaly jste to na sobě také? Po včerejšku je jasné, že to manželem není. Tím jsem si zcela jistá. Říkám si, jestli jsem si to neudělala sama při porodu. Maličká šla na jeden zátah ven najednou. Doktoři měli i strach, že jsem se uvnitř potrhala, protože to bylo moc rychle. Naštěstí byla maličká dost malá. Měla jenom 2,7 kg, takže jsem se neporanila, ale od porodu pokaždé když souložím, tak cítím, jak tam manžel o něco při každém "vstupu" jako zavadí. Už nevím co s tím. Manžela to moje vymlouvání začíná docela rozčilovat...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Budu asi příkrý a za to se omlouvám.Neptejte se,prosím,na toto na tomhle portále a běžte k lékaři.Nevhodná rada nebo zásah vás může poškodit na celý život a to je škoda.Hodně zdraví Vám přeje Michal.

Zdroj: rozum a život

Další odpovědi:

Bronzový

Ahoj, myslim, ze je asi vice moznosti cim to muze byt. Manzela jsi vyloucila :) pak mohlo skutecne dojit k nejake zmene porodem, i kdyz ne tak vyrazne, aby to bylo dulezite z medicinskeho hlediska. Zkusila bych se zeptat gynekologa. Vim take, ze i bez jakychkoliv potizi pri porodu se muze stat, ze zene jakoby nejakou dobu "trva" nez dostane chut. s tou chuti pak souvisi celkovy stav pri sexu. kamaradka /o ktere bych skoro rekla ze byla nymfomanka/ po porodu netouzila po sexu asi 3/4roku, dalsi asi 1/2roku ji to nevadilo ale ani nebylo prijemny a teprve potom se telo i psychika ustalili... nevim, je to jen laicky pohled. prvni bych se ptala u gynekologa, zda se preci jen nemohlo neco stat porodem.

Stříbrný

V první řadě bych doporučila návštěvu gynekologa. Jen lékař může z jistotou říci, jetli není někde nějaká jizva, cista, něco co tam brání.

Pokročilý

Toto co popisujete,ohledne porodu,se nazyva ,prekotny porod,, a pri tomto je mozne,ze doslo k velice male trhlince v porodnich cestach a v prubehu hojeni, se vice projevili a je dost mozne,ze nyni, zde mate zhojenou trhlinkou,ktera vzak je odchlipnuta smerem do pochvy.Ovsem, zadne pokoutne rady na to,jak vy sama, nebo nekdo z vaseho okoli by vam pomohl ,NEDOPORUCUJI,, ,prosim zajdete ke svemu gynegologovi, vec mu priblizte co ,nejlepe umite a ten jediny necht rozhodne o dalsi terapii,ovsem ,uz dnes vam mohu sdelit,ze se bude jednat pouze, o ambulatni mini zakrok,ale spise v nemocnici,prosim, nedelejte s tim vy sama nic,mohla by jste si ublizit a to i trvale,preju vam hodne zdravi, to je nejdulezitejsi a jinak se nemate ceho bat.Mejte se moc hezky.

Pokročilý

Určitě navštiv svého gynekologa a ten ti poradí a řekne co a jak!

tak tohle bych eřešila a šla za doktorem-je možné že se ve vás něco mohlo posunout,protože i doktor při prohlídce kontroluje jestli máme všechno na správném místě

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.