WeeBear

Otázka pro hanulku11..

Vím, že je to už stará záležitost, ale měla bych ještě dotaz k Tvé odpovědi (http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/recept-na-jednoduchy-a-vlacny-pernik), když bych se rozhodla použít onen vlažný čaj, který je nejlepší použít? (nebo to je vesměs jedno?)

Omlouvám se za tuto celkem hloupou otázku, ale s čajem jsem o tom tehdy slyšela prvně. 🙂
Doplňuji:
Terry, děkuji. 🙂 Zkusím to asi s tím černým nu. 🙂

Nejlepší odpověď
Vlk-Gabriela

Vím, že nejsem hanulka11, ale jenom bych chtěla poděkovat za sladkou inspiraci.

Další odpovědi
terry

Asi černý čaj. Aby neměl nežádoucí příchutě. Anebo jiný, podle toho, jakou příchuť chceš:).

A…díky za inspiraci.

hanulka11

Jasně, čaj je jedno jaký je, prostě on ten perník tak pěkně zvláční – to mi jednou hrnek čaje zbyl a místo mléka jsem ho tam použila a perník byl výborný.Tak ať se ti povede a chutná .

tom004

To není hloupá otázka.Hloupost by byla,nezeptat se. :))