Kitule

Mohu si osvojit dceru manžela, jsem-li pouze o 12 let starší než ona?

Dobry vecer, chtela bych si osvojit dceru meho muze, ona s tim pred par dny prisla ze o teto moznosti vi, a ze by si to prala, ale bojim se jestli by to slo, kdyz jsem pouze o 12 let starsi nez ona? Dekuji za odpovedi a hezky vecer

Odpovědi
Mc Merkurion

… důležitá je plnoletost …

ivzez

Odpovědi už jste dostala u „konkurence“.

Domníváte se, že matka dívky bude s adopcí souhlasit?
Tušíte, že dívka má právo na oba své rodiče a že Vaše přání
pro soud nemusí být rozhodující?

Ke zbavení matky rodičovských práv musí být hodně vážné důvody.

Dochy

Věkový rozdíl tomu určitě nebude bránit. Pokud, jste plnoletá.