suaeda

Ostranění vrásek v obličeji.

Chci se zeptat? Je běžné, aby si muž skoro padesátník nechal vyhladit obličej a odstranit vrásky? Přišel jsem po dovolené do práce a při setkání ze svým nadřízeným jsem byl tak trochu v šoku. Asi jsem nemodérní a přece jen již asi starší ročník.
Nevím přesně, jak se tato procedura přesně jmenuje a ani nevím co to stojí. Předem se omlouvám pokud zde obdobná otázka již padla.
Doplňuji:
Co se týče odstranění velkých vad jako třeba problematického nosu tak to beru a ty dotyčné chápu.

Nejlepší odpověď
iceT

Tady nejde o to,že byste byl nemoderní.Jde o to,že dotyčný pán se nejspíš cítí být vráskami omezovaný a frustrovaný a ještě by chtěl být k světu a třeba atraktivní pro ženy.Třeba to má svědomí nějaká kůstka,které se chce líbit..-)

Mezi běžnými lidmi tahle mo'da asi nebude běžná,ale mezi celebritami zcela určitě ano,např.Burt Reynolds podstoupil také jednu z metod,ale nemyslím si,že to dopadlo dobře.
Těch metod na odstranění vrásek je několik,třeba facelifting,bo­toxové injekce,lasery,a­pod.
http://www.esthe-laser.cz/odstraneni-vrasek-botox-dysport.htm

Podle mě je to stejně nesmysl,vrásky o člověku vypovídají,o tom,ja­ký má život,a člověk by se jich neměl zbavovat,vždyt´ vrásky k životu patří.

A o tom,jak by to být nemělo,je tohle video
http://www.stre­am.cz/uservide­o/567777-mi-vecina-se-hizo-la-lipo

Další odpovědi
Damiana

Tak běžné to u nás zatím, díky bohu není. Využití estetické plastické chirurgie je stále ještě větší doménou žen, ale i někteří chlapíci už podlehli děsivému kultu mládí a nechávají si odsát tuk (liposukce), vyhladit vrásky (botoxové injekce a inj. kyseliny hyaluronové), provést i celkový facelift obličeje, „nastřelit“ vlasy, apod.
Můj dobrý přítel si kdysi nechal chirurgicky zvětšit nos. Měl takový špičatý skoropršáček a udělali mu nádherně mužný nos. A prospělo mu to! Nikdo by neřekl, že k němu odjakživa nepatří. 🙂
Když se to umí a je to decentní, když je k tomu opravdu důvod a když to skutečně dotyčný „potřebuje“ – v pořádku. Ale jen tak z malichernosti, módy a nevím čeho ještě? Směšný chlap, který na sebe akorát upozorní a dává tak najevo svůj mindrák. Charisma chlapík buď má nebo ne, klobásovým jedem si ho nekoupí.
Nehledě na to, že když se to přežene, je z něj pořádná kreatura!
Můj názor.

pusinka50

Jeden pán, se kterým jsem se znala 2 měsíce a utekla od něj pro jeho bezdůvodnou nesnesitelnou chorobnou žárlivost, byl asi o 12 let starší a nechal si po našem seznámení udělat spodní víčka, protože měl poměrně velké nateklé vrásčité kruhy pod očima. Až teď při čtení jsem fakt pochopila, že si to nechal udělat kvůli mně. Já jeho kruhy tenkrát vůbec neřešila, nehledě na to, že po zákroku vypadal skoro stejně. Jeho nízké sebevědomí ho dohnalo k zákroku, ale mindráky a žárlivost zůstaly, protože uvnitř v sobě neměl sama sebe vyřešeného.
Doplňuji:
A taky souhlasím se zmínkou ice T, že ten dotyčný pán má zřejmě nějakou mladší přítelkyni.

mosoj

A co to ostatní, to mu do toho také něco píchají, nebo používá pomocníky na baterky. Přeji mu to, to musí být pošušňáníčko, ale jestli to má jenom na chlubení.

Gabullka

Nešla bych do invazivního zákroku. Na to se mám moc ráda. Jsou i jiné možnosti, jak zpomalit stárnutí.

Millisek

S ošetřením bych to nepřeháněla. Stačí se o sebe víc starat a začít používat séra proti vráskám. Třeba tady po tomhle jsou super výsledky https://www.i­uvenio.com/na­no/.

GabulkaA

Ahojky, podívej se na woldoshop.cz. Senzační shop, super nabídka. Vitamíny, péče o pleť, kyselina hyaluronová. Super je to, že si můžeš vybrat formu… Mají několik typů.