takhlene

Prý existuje nějaký přístroj na omlazení a vyhlazení pleti, jak se to jmenuje?

Používá se to také po akné, na jizvy, kde se to dá koupit?

Nejlepší odpověď
annas

Mladý muži (jste mladý?), vy o sebe zřejmě moc pečujete…
Doplňuji:
Snad pomůže odkaz: http://www.ja­vurkova.estran­ky.cz/clanky/gal­vanicka-zehlicka/galvanicka-zehlicka-.html

Další odpovědi
anonym

Radiofrekvenční přístroj využívá unikátní radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Radiofrekvenční přístroj využívá radiofrekvenční systém pro hloubkovou řízenou RF penetraci s možností monopolární, tripolární nebo hexapolární radiofrekvence.

Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C), redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku.

Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu).

Názvů přístroje je víc podle výrobce.

Zdroj: http://www.om­lazeni.cz/

dudu

Jednoho moraváka soudili za pálení slivovice na černo., on ale soudu argumentoval, že i když u něj nalezli destilační přístroj, kořalku nepálil. Přesto byl odsouzen. V zápětí po vynesení rozsudku dotyčný požádal také o trest za znásilnění. Na dotaz udivedené soudní stolice, kdy a koho znásilnil odvětil, že nikoho, ale má na to přístroj.
A právě toto „udělátko“, je-li aktivně užíváno, spolehlivě ženám vyhlazuje vrásky a zjemňuje pokožku jakož i navozuje jejich dobrou náladu a kupodivu příznivé účinky má i na veškeré procesy mužského těla!
Snad jsem tento poznatek z praxe nepopletl.

maja68

Nemôžem si ageLOC vynachváliť, zjemňuje vzhľad línií a vrások, obnovuje pleť, taktiež revitalizuje vlasovú pokožku a obnovuje telo. Keď sa chcete dozvedieť podrobnosti, ozvite sa mi na Email ;)