zjentek

Od kolika let už nemůžu do vězení?

Jako, protože jsem na to už příliš starý.

Nejlepší odpověď
elkon

Upad jsi na hlavu? Když tě odsoudí, tak na věku nezáleží. Do vězení se chodí za trest, ne podle věku.

Další odpovědi
aliendrone

Vedení bachařstva (teď nwm správný termín) není úpo blbé. Poučilo se z katastrofy PEKLA. 😐
Víš PROČ nyní běhá po světě TOLIK šmejdů? Protože poté, co zcepeněl pašík CHROCHTY CHROCHT Vašík a po zásluze šel do PEKLA, tak jim tam zavedl „sfóbodu a demográcyjy“!

Takový bordel bachařské načálstvo zavřením zjentka rozhodně nepřipustí, takže BUĎ V KLIDU! 😉 😁 😁

(BTW – koukám, že chceš zneužívat vymožeností naší spodvodně demográtycké společnosti, abys ji ROZVRACEL!!! TY, TY, TY!!! 😁 😁 😁 )

Pepa25

Nic takové neexistuje. Komunista Josef Skála (71 let) teď aktuálně v černu dostal podmíněný trest 8 měsíců se zkušební dobou na 1,5 roku za popírání válečného zločinu – masakru polských válečných zajatců v Katyni sovětskými komunisty. Pokud bude pokračovat, půjde se sednout.

Zdroj: https://ct24.ces­katelevize.cz/do­maci/3591858-soud-potvrdil-skalovi-podminku-za-popirani-katynskeho-masakru-zkratil-mu-zkusebni

Rokio

Horní hranice není omezená věkem.