Bronzový

Oblíbená polévka

Máte rádi polévky? A jakou polévku máte nejraději? Z pytlíku nebo domácí?

Ja mam ráda jíškové polívky, zahuštěné - jako je hrachovka, čočková, gulášová, bramboračka, česnečka, cibulačka..
Ty průhledné jenom vývar a tam kousky zeleniny ty moc nemusím, ani nudlová není moje alfa a omega.
Nejraději mám polévky domácí, ale gulášovka je pro mě nejlepší jenom z pytlíku :-(
A co vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

DOMÁCÍ A VŠECHNY,jsem polévková. Z pytlíku jen v nouzi největší,dovolená apod....

Další odpovědi:

Zlatý

přímo je miluju, nejlépe domácí; bezkonkurečně u mě vede francouzská cibulačka, dále v závěsu česnečka (nejlépe s kroupami), bramboračka (nejlépe s houbami, ještě lépe vlastnoručně ulovenými) a pórková

Stříbrný

Bramboračka,gulášová a dršťková.

Zlatý

U nás se nejčastěji vaří zeleninová, čočková, fazolová, brokolicová a vývary. Jo a také rajská je výtečná.

Bronzový

Dnes už "pytlíkové" polévky jsou na vysoké úrovni,ale domácí česnečku nenahradí žádná.

Zlatý

mám ráda gulášovou,bramborovou,česnečku je jich opravdu spoustu.

Zlatý

Je jich opravdu mnoho. Mými favority ale je gulášová, česnekačka, zeleninová, nudlová, hrášková, žampionová, bramboračka apod.

Ja nenecham dopustit na kulajdu,gulasovku,fazolovku s klobaskou,drzkovou a slepici.To;Grifin mamka pochazi z Nove Paky(Kumbursky Ujezd)a krkonosske kyselo je u nas nejjj.....

Pokročilý

Lucimio,já mám nejraději podkrkonošské "KYSELO"
To je polévka prověřená staletím,to baštil
Krakonoš,Kuba Anče, i Trautenberg.Dělá se z chlebového kvásku,jsou suš.houby,vajíčko,je
to prostě pochutnáníčko,k tomu brambůrky a máš
sílu jak Bivoj!!

Téměř všechny,ale domácí.Nejvíce asi vede polévka s játrovými knedlíčky,gulášová a polévka z uzeného masa s bílými fazolemi :)

Bronzový

Mám ráda porkovou , cibulovou a květákovou.

Bronzový

Já jsem také polévková,nejraději mám gulášovou, franfurdskou, kapustovou, zelnou, slepičí, hovězí s knedlíčkama,je jich hodně,ale nikdy bych nesnědla drožďovou a drškovou.

Bronzový

Největší favoritkou mezi polévkami je u mně fazolová.Sním ale každou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.