Avatar uživatele
afro.minerva

Jaké jídlo k smrti nesnášíte?

Jaké jídlo k smrti nesnášíte? Já nesnáším mlíkovou polívku. Jednou jsem se po ní ve školce pozvracela, když jí do mě rvali násilím…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Vicki: nechápu, ty naopak patří k mým oblíbeným ;{)= jsem popelnice a jím opravdu všechno, ale (podobně jako Afro.minerva) před mnoha lety jsem se ve školce pozvracel po míchané polévce s vejci, takže od té doby ji jím taky jen v nouzi nejvyšší ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

Ja naopak vybirava nejsem. Neni nic co bych nesnasela, tak ze bych to nebyla schopna pozrit. Vnitrnosti (jatra, ledvinky) pro mne nejsou zadny velky gurmansky festival a kdyz si je nemusim dat (tedy je na vyber neco jineho) neobjednala bych si to. Ale jinak i to co se tu hojne objevuje a obecne co lidi hodne deli na tabory milovniku a odpurcu tak to mi nevadi. Jim vsechno. Mozna bych mela problem s nejakou exotikou, jako cerv, svab, ale myslim, ze i to by se dalo 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Nám taky ve škole dávali mlíkovou s hráškem! Každý by se z toho jenom pozvracel! FUJ! Já taky nemám ráda plněné papriky v rajské omáčce, sekanou, vnitřnosti. Z polévek vločkovou a kmínovou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ano prosím,,doneste mi něco,hlavně atˇ se to nehýbe"!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

BRRRR!A u mě jsou to ještě fazolové lusky na smetaně a plněné papriky v rajské omáčce.quentos:fa­zolky třeba na slanině s česnekem a šp.tymiánu-tak to jooo.Ale třeba byly špatně připravený.Jinak jsem-údajně-vděčný strávník:-))
Doplňuji:
TO JE JASNÝ-TY PALCE DOLŮ DÁVÁ NĚJAKÁ KUCHAŘKA ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY:-))).

Upravil/a: Vicki

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já bych v životě do pusy nedala ledvinky,olomoucké tvarůžky a mořské plody,jakékoliv kvasnicové polévky,knedlíč­ky,pomazánky.Plně­ný paprikový lusk mi nevadí,ale nejím tu papriku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Co opravdu nemůžu, je dršťková polévka. Sice je pravda, že jednou na lyžích, když v místním občerstvení neměli nic jiného, jsem se přemohla, ale to byl pud sebezáchovy. JInak ji nepolknu ani za milion.
Také mám odpor k různým vnitřnostem (kromě jater, ta můžu) a nedala bych do pusy živého živočicha).

Proč, mají všichni odpovídající palce dolů? Komu pak připadá jako špatná odpověď to, že někdo vyjádřil nechuť k nějakému jídlu. Že by to byly ty nejoblíbenější pokrmy autora těch palců? Nebo spíš nepochopíl, k čemu to palcování slouží, že.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jémine.
Co takhle trochu pozitivna?
Svět je přece nádhernej, co?
Jen nevím, který.
A polévka?
Snesu(nejsem slepice) ZELŃAČKU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

JaTrA :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Jakékoliv mořské příšerky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Cokoliv, co má rajčatový základ, rajčata, žampiony a ostatní houby, paprikové lusky… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poulicni rychlovky-KFC,MEKACE a podobne kiosky,coly a jina umela sladidla,hranolky a kebaby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel1212

PohankÁÁÁÁ!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já od školky nesnáším čaj s mlíkem dohromady. To je hnus největší. A z jídla fazole v jakýkoliv podobě. Jinak se mi taky ale zvedá žaludek z červů, býčích koulí a podobných jídel…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Brynzu a šneky,to je jediné co nejím,jinak jím vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabilka

Já jsem asi dost vybíravá :D
Z toho co si vzpomenu, nejím: koprovku, segedín, játra, ledvinky a spoustu dalších jídel. Nemam taky ráda starší pečivo, nejlepší je čerstvé :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já nemám ráda křenovou s knedlíkem afro minervo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mláčnou polévku a buchtičky se šodó.Nemusím vnitřnosti.Ale říká se,že je důležité kdo a jak jídlo připravil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nukušinka

nesnášim maso a kopr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1g

Já nemám ráda játru!!!! Bleeeeee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bartt13

usmazeni hermelin,moze­cek,veprove a hovezi maso,kefir,par­ky,jitrnice at.d.,.......­.............­.............­.......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fly

Ja bych v zivote nesnedla svaba..neni to sice jidlo, ale nesnedla bych to. proste bych to nesnedla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Já nedokážu sníst jedině plíčka.Jinak můžu všecko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

Ať si každý říka co chce já prostě nenávidim kopr a to – kopravou omáčku a koprovou polívku. Ale mě zase játra nevadí každému chutná něco jiného a každý má jiné chutě to prostě nejde ovlivnit.A jak se tady hodně mluvilo o švábech a těhletech potvorách tak pochybuju že by to tady někdo z nás snědl já teda určitě ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek