samicek333

Nový displej na dotykový mobil?

Ahoj, máma má docela dost poškrábanou dotykovou nokii, a tak shání, jestli by se někde nedal sehnat celý ten displej na výměnu za ten poškrábaný. Myslím, jako jsou třeba zadní kryty k prodeji na výměnu, tak jestli je to možné i u displeje…

Díky samicek333

Nejlepší odpověď
Reckini

V servisu telefonů by dotykovou plochu mohli vyměnit za novou. Záleží jestli se taková investice vůbec vyplatí, nejlevnější to není.