Pokročilý

zdravim.poradi nekdo,jaky koupit dotykovy mobil,nejlepe na 2 simky.dik

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

LG T 375 sstojí kolem 1500,mám ho měsíc a jsem maximálně spokojená,mobil je lehký,snadný na ovládání,s velkým displejem i velkou dotykovou klávesnicí,dělá pěkné fotky.
Pobere i walpapery,ale mrzí mě že na něj nejsou shémata,ovšem to už je vedlejší.

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím jaký máte cenový strop a přesně jaké funkce požadujete, ale velmi kvalitní a přitom cenově dostupné mobily jsou Nokia Asha, konkrétně například model Asha 308.

Výhodou je, že dokáže nahradit i chytrý telefon, v oficiálním Nokia Ovi obchodu je k dispozici řada aplikací a her zdarma. Mobil má i malý dárek - a to 40 plných her od EA games zdarma.
Doplňuji:
Jinak samozřejmě mobil má foťák, má velmi solidní výdrž baterky (na dotykáč vůbec výbornou), podporuje paměťovky (microSD), rádio a pokud budete používat internet v mobilu, jistě oceníte vestavěný internetový prohlížeč Nokia XpressBrowser, který dokáže ušetřit řadu stahovaných dat, a tak si nemusíte tolik hlídat FUP, resp. si ho navyšovat, aby internet nejel hlemýždí rychlostí a byl prostě použitelný.

Ještě v červnu přijde nový model Nokia Asha 501 Dual, který nabízí ještě lepší výkon a obecně vychytávky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.