slevin

zdravim.poradi nekdo,jaky koupit dotykovy mobil,nejlepe na 2 simky.dik

Nejlepší odpověď
iceT

LG T 375 sstojí kolem 1500,mám ho měsíc a jsem maximálně spokojená,mobil je lehký,snadný na ovládání,s velkým displejem i velkou dotykovou klávesnicí,dělá pěkné fotky.
Pobere i walpapery,ale mrzí mě že na něj nejsou shémata,ovšem to už je vedlejší.

Další odpovědi
Bedy

Nevím jaký máte cenový strop a přesně jaké funkce požadujete, ale velmi kvalitní a přitom cenově dostupné mobily jsou Nokia Asha, konkrétně například model Asha 308.

Výhodou je, že dokáže nahradit i chytrý telefon, v oficiálním Nokia Ovi obchodu je k dispozici řada aplikací a her zdarma. Mobil má i malý dárek – a to 40 plných her od EA games zdarma.
Doplňuji:
Jinak samozřejmě mobil má foťák, má velmi solidní výdrž baterky (na dotykáč vůbec výbornou), podporuje paměťovky (microSD), rádio a pokud budete používat internet v mobilu, jistě oceníte vestavěný internetový prohlížeč Nokia XpressBrowser, který dokáže ušetřit řadu stahovaných dat, a tak si nemusíte tolik hlídat FUP, resp. si ho navyšovat, aby internet nejel hlemýždí rychlostí a byl prostě použitelný.

Ještě v červnu přijde nový model Nokia Asha 501 Dual, který nabízí ještě lepší výkon a obecně vychytávky.