Lamička

Nové HDD jak nainstalovat W7 ?

Ahoj koupil jsem si 750 GB Externí Harddisk (s připojením USB)
a chtěl bych do něj hodit OS windows 7 home premium 64 bit a nemám ho na cd ten OS. poradil by mi někdo z Vás jak bych tam ten os nainstaloval a jak ho potom přepojím na PC ? jako když mám v PC XP a na HDD W7 tak jak tam zapojím to W7 ? prosím poraďte kdyby jste mi nerozuměli tak mi ještě napište čemu nerozumíte hlavně prosím o radu

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na externí disk Windows nainstalovat nejde (Microsoft si to nepřeje, protože by 1 OS koloval mezi x počítači) a bez koupeného DVD to legálně není možné nainstalovat