Sekenenre

Potřebuju přeinstalovat windows 7, nechci si ale kupovat nový. Jak na to, aby to šlo přeinstalovat s původním lic. č.?

to má být s původním licenčním číslem. A ty windowsy dají se někde sehnat

Doplňuji:
Jde mě o to, že mám notebook a Windows 7 OM a potřebuji to přeinstalovat. Kde seženu to cd na přeinstalaci? A jde to udělat i s Office?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud máš legální licenci nevidím problém. Z instalačního CD, které asi nemáš, nebo z domovské stránky windows, což je nejvýhodnější neboť si stahuješ nejnovější aktualizaci.

Pokud to umíš a vyznáš se v tom, je to brnkačka.

Další odpovědi
anonym

Pokud máš legální systém s licenčním číslem, tak určitě jsi dostal i instalační CD se systémem (popř. je ve skrytém oddíle na HDD). Takže ti nic nebrání v tom, aby jsi systém přeinstaloval pod stejným lic. číslem.
Doplňuji:
MS OFFICE je o něčem úplně jiném (Word,Excel a další). Pokud se jedná o notebook, měl bys tam mít ten skrytý oddíl s instalačkou, oslov někoho, kdo se v tom trošku orientuje.

Michal Kole

Windows se NEDÁ stáhnout legálně. jedině kontaktovat Microsost http://www.mi­crosoft.com/cze/msc­orp/default.mspx

a dokázat legálnost licence a ukecat je, aby ti dali nové médium. Jinak to legálně nepůjde.

Hlada

Jak píše Kilja, instalační soubory dávají výrobci notebooků do skrytého oddílu disku. Není od věci si je zkopírovat na DVD pro případ poruchy.

www

Některé ntb s Win7 nejsou dodávány s instalačním CD. Při prvním zapnutí jsi ale vyzván, abys provedl zápis instalačky na CD.
Pokud to neudělals, kontaktuj s dotazem Windows ČR.
Vše ostatní si pak lehce stáhneš ze stránek Win.

mirekmirek34

Já bych to crackl a bylo by po ptákách.To chcete pořád za každou blbinu platit a všechno dělat hodně komplikovaně?