Avatar uživatele
Sekenenre

Potřebuju přeinstalovat windows 7, nechci si ale kupovat nový. Jak na to, aby to šlo přeinstalovat s původním lic. č.?

to má být s původním licenčním číslem. A ty windowsy dají se někde sehnat

Doplňuji:
Jde mě o to, že mám notebook a Windows 7 OM a potřebuji to přeinstalovat. Kde seženu to cd na přeinstalaci? A jde to udělat i s Office?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Pokud máš legální licenci nevidím problém. Z instalačního CD, které asi nemáš, nebo z domovské stránky windows, což je nejvýhodnější neboť si stahuješ nejnovější aktualizaci.

Pokud to umíš a vyznáš se v tom, je to brnkačka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud máš legální systém s licenčním číslem, tak určitě jsi dostal i instalační CD se systémem (popř. je ve skrytém oddíle na HDD). Takže ti nic nebrání v tom, aby jsi systém přeinstaloval pod stejným lic. číslem.
Doplňuji:
MS OFFICE je o něčem úplně jiném (Word,Excel a další). Pokud se jedná o notebook, měl bys tam mít ten skrytý oddíl s instalačkou, oslov někoho, kdo se v tom trošku orientuje.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Windows se NEDÁ stáhnout legálně. jedině kontaktovat Microsost http://www.mi­crosoft.com/cze/msc­orp/default.mspx

a dokázat legálnost licence a ukecat je, aby ti dali nové médium. Jinak to legálně nepůjde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jak píše Kilja, instalační soubory dávají výrobci notebooků do skrytého oddílu disku. Není od věci si je zkopírovat na DVD pro případ poruchy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Některé ntb s Win7 nejsou dodávány s instalačním CD. Při prvním zapnutí jsi ale vyzván, abys provedl zápis instalačky na CD.
Pokud to neudělals, kontaktuj s dotazem Windows ČR.
Vše ostatní si pak lehce stáhneš ze stránek Win.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mirekmirek34

Já bych to crackl a bylo by po ptákách.To chcete pořád za každou blbinu platit a všechno dělat hodně komplikovaně?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek