Pokročilý

Potřebuju přeinstalovat windows 7, nechci si ale kupovat nový. Jak na to, aby to šlo přeinstalovat s původním lic. č.?

to má být s původním licenčním číslem. A ty windowsy dají se někde sehnat

Doplňuji:
Jde mě o to, že mám notebook a Windows 7 OM a potřebuji to přeinstalovat. Kde seženu to cd na přeinstalaci? A jde to udělat i s Office?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud máš legální licenci nevidím problém. Z instalačního CD, které asi nemáš, nebo z domovské stránky windows, což je nejvýhodnější neboť si stahuješ nejnovější aktualizaci.

Pokud to umíš a vyznáš se v tom, je to brnkačka.

Další odpovědi:

Pokud máš legální systém s licenčním číslem, tak určitě jsi dostal i instalační CD se systémem (popř. je ve skrytém oddíle na HDD). Takže ti nic nebrání v tom, aby jsi systém přeinstaloval pod stejným lic. číslem.
Doplňuji:
MS OFFICE je o něčem úplně jiném (Word,Excel a další). Pokud se jedná o notebook, měl bys tam mít ten skrytý oddíl s instalačkou, oslov někoho, kdo se v tom trošku orientuje.

Zlatý

Windows se NEDÁ stáhnout legálně. jedině kontaktovat Microsost http://www.microsoft.com/…

a dokázat legálnost licence a ukecat je, aby ti dali nové médium. Jinak to legálně nepůjde.

Zlatý

Jak píše Kilja, instalační soubory dávají výrobci notebooků do skrytého oddílu disku. Není od věci si je zkopírovat na DVD pro případ poruchy.

Zlatý

Některé ntb s Win7 nejsou dodávány s instalačním CD. Při prvním zapnutí jsi ale vyzván, abys provedl zápis instalačky na CD.
Pokud to neudělals, kontaktuj s dotazem Windows ČR.
Vše ostatní si pak lehce stáhneš ze stránek Win.

Já bych to crackl a bylo by po ptákách.To chcete pořád za každou blbinu platit a všechno dělat hodně komplikovaně?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.