Lion King

Neznáte nějaký plugin nebo prostě něco, co by samo zavíralo reklamy na internetu?

Určitě znáte ten problém, když si chcete pustit seriál, ale než se k němu vůbec dostanete, musíte se proklikat tisícem reklam, které vás velice otravují. Neznáte někdo způsob, jak tohle obejít, nějaký plugin, který by ty reklamy sám zavíral či dokonce blokoval?

Nejlepší odpověď
quentos

Používejte zdejší archiv, otázka byla položena stokrát.
Nainstalujte si rozšíření AdBlock Plus. Nebo si jděte číst.

Další odpovědi
Roman71

Takový uBlock Origin taky nemá chybku. Ne že bych mu chtěl dělat reklamu, ale přijde mi, že na reklamní bannery reaguje rychleji a přitom méně zatěžuje systém.

orestez

Přehrávání YouTube na platformě Android bez reklam pomocí prohlížeče Search https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=re­activephone.mse­arch&hl=cs občas je nutné uvolnit RAM