popcorn

nevíte někdo jak se sama ostříhat na patku?

ahoj chtěla bych se zeptat jak se sama ostříhat na patku moc se mi to líbí a ke kadeřníkovi nechci jit prototoze nemam penize a bojim se ze to nebude podle mých představ

Odpovědi
Lorrien

No, tak sama bych to neriskovala. U kadeřnice to není nikdy podle našich představ, protože na změnu se těžko zvyká. Já jsem změnila asi třikrát kadeřnici, než jsem našla tu, která mi to vždy ustřihne tak, že mi to sluší. Teď mám ofinku, a když to začne odrůstat, tak to hodím na bok a až mě to přestane bavit, tak si to zase nechám ustřihnout. ;) Sama to nezkoušej, protože má kamarádka to udělala a nesedělo jí to s délkou ostatních vlasů, měla to křivé a nakonec stejně musela ke kadeřnici, aby jí to spravila ;)

Nykki

Já mám nosím patku(teď to nechávám kompletka přerůst) a nikdy jsem u kadeřnice/ka­deřníka nebyla… Nechala jsem si přerůst trochu ofinu,pak jsem to učesala nastranu a poprosila mamku jestli by to nějak „nesešmikla“. Na jedné straně tedy byla kratší na druhé delší, po delší době se to lépe hlavě přizpůsobí…

alenad

Klidně si ji střihni sama , já to dělám podle návodu , když nemám čas jít ke kadeřnici – vyber si , možná z něčeho vybereš , je to vychytané :)
http://www.you­tube.com/watch?v=rHWZci­dY7ks
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=Lt_NBVR­aq5E&feature=re­lated