22aa

Nevíte jakou písničku nebo album od Michala Davida stáhnout?

Dobrý den.
Prosím nevím co mám poslouchat za písničky.
Nevíte jakou písničku od michala davida stáhnout?
Nevím jestli 5.album nebo 7. album.
Děkuji 22aa

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím

Další odpovědi
Kelt

Víš co, stáhni si 6. album. Když se nemůžeš rozhodnout, tak udělej něco jiného.
Nebo to první.

Arne1

Kompromis – zkus poslouchat něco jiného než M.D. !

ivzez

Vím:
Stáhni si to, které se ti víc líbí.

Brblal

Teď jsem si pustil písničku od M.D. na Youtube, já jsem na hudbě v té době vyrůstal, ale poslouchal jsem hlavně zahraniční pop (přijímal jsem zásadně Bayern 3), jeho písničky znám, ale nelíbí se mi ani dnes, je to trapné (i ty jeho trapné a černobílé videoklipy).

Ale jako moderátora a pamětníka jsem ho nedávno slyšel na R. Kiss v sobotu večer a to bylo zajímavé, tam naštěstí nehrál žádné své hity, ale zahraniční z 80 let, a zajímavě povídal, jo to šlo. Pomáhal mu s moderováním Martin Hájek…

Pro někoho mladšího může být poslech takové „hudby“ zajímavý, ale mě z toho naskakuje husí kůže…

Ale jinak zahraniční oldies poslouchám, to je něco jiného, Oldies Radio nebo Kiss Rádia.