Michal Kole

K čemu měl Michal David na koncertě v Lucerně v uchu to sluchátko ?

Nejlepší odpověď
anonym

Říká se tomu odposlech.

Další odpovědi
radce

Odposlech – aby slyšel co sám zpívá, bez odposlechu by slyšel akorát bordel jako všichni ostatní…

anonym

Má ho každá zpěvák, je to takový spojení mezi kapelou 🙂 Popř. režií.

cochee

Odposlech. Jsou dva způsoby, buď to sluchátko jako M.D., anebo na předním okraji pódia se stavějí reproduktory namířené na účinkující/-ho. Účel popsal radce. Který způsob interpret použije je buď na jeho preferenci nebo na možnostech konkrétní akce. Jako perličku uvedu, že zpěvák skupiny Metallica James Hetfield je v současnosti „díky“ nevhodně nastaveným odposlechům za dlouhá léta hudební praxe napůl hluchý.

Bedy

Aby se měl oligofrenní Michal Kolesa na co ptát.
Ne vážně – jak píší ostatní – je to odposlech, aby ten zpěvák nebyl rušen okolím – fanoušci, apod.