Molva

Neznáte někdo název písničky a jejího interpreta z devadesátých let – více v dodatku?

Zpívá ji žena a v refrému je něco jako: „Nák nák nakéj…“ Dost těžké, s touto nápovědou, ale třeba někdo ví 😉 Byl to jeden z hitů v devadesátých letech.
Otázka zní, jestli někdo nezná interpreta a název. Případně odkaz na youtube.com
A Gunsn Roses to nejsou. Je to diskotéková POP písnička.

Původní neotázka
Název písničky z devadesátých let

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Při tom popěvku „nák nák nakéj“ mi hned naskočila eurodance(ová) dvojka Double Vision a jejich tehdejší hitovka Knockin', ale nevím jestli myslíš právě tohle (devadesátky byly na podobně jednoduché odrhovačky docela dosti bohaté 🙂

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YIzi8GsJ1Co

Další odpovědi
JájsemRaibek

A otázka zní jak?

anonym

www.youtube.com/wat­ch?v=pO8ZLTZpmsc

anonym

Česká, anglická, Hotentotská, cigánská, ruská… ?