Nevim jak se bude můj pes chovat k ostatním...?

Bydleli jsme ve městě a tam jsme potkávali psi v psím parku a nikdy nedošlo k problémům ani vůči lidem. Pak jsme se přestěhovali na vesnici a psi nepotkáváme takže nevim jak by reagoval při pořízení dalšího pejska o kterém zatím jen uvažuji. Jen chci dodat že je to hodně aktivní pes, není kastrovaný, jako štěně byl v začátcích občas lehce agresivní (nebylo to při hře), je hodně fixovaný na rodinu (8-leté dítě) a hlavně na mě(brání mě pokud si myslí že mi někdo chce ublížit a to i před ostatními členy rodiny), je zvyklý na kočky (máme 3), přes plot na ostatní psy štěká, k návštěvy nadšeně vítá ale občas zavrčí a cení zuby ale ve déle než cca 5 vteřin a zdá že bezdůvodně proto je pod stálým dohledem pokud je s cizími lidmi, kamarádku jednou kousl když ho držela na vodítku na lavičce před sebou (nezaregistrovala že pozorně koukal před sebe a vrčel, myslím že ho chtěla pohladit ale nejsem si jistá)
Kde myslíte že je problém? Děkuji.
Doplňuji:
Chci se ještě zeptat mohlo to být že jak jsem se později dozvěděla kamarádka nemá moc ráda psi a docela se jich bojí (v dětství ji pokousal pes jejich známých v oblasti obličeje...?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

podľa vášho popisu je to pes vhodný na odstránenie (doslova).
psa, ktorý pokúše človeka, treba utratiť.

;-Q

je to môj názor, tak sa potom nerozčuľujte.
zo zákona ste zodpovedný za výčiny svojho psa, takže to vyzerá, že časom určite budete mať problémy.
tým pádom ďalšieho psa nedoporučujem, a to už nikdy - lebo evidentne jeho výcvik nezvládate.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud pořídíš štěně, tak nebude žádný problém. Každý, alespoň trochu normální pes štěněti neublíží. Mezi tím si na sebe zvyknou.

Zlatý

Jak si psa vychováte,tak takového ho máte,pes je obrazem povahy člověka.
Doplňuji:
Měl jsem několik psů.různých ras a nikdy žádný problém.Psi byli všichni cvičeni.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.