Edison

Neumím číst? Jsem slepý?

"Vaše odpověď:

Když si někdo něco vezme bez svolení, tak to asi není záloha, ale kráždež. Žijeme v právním státě a jak se dávaj výplaty a mzdy máme stanoveno. Tak co furth řešíš?

byla smazána administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz"

Hledám ve své odpovědi vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování. Pomozte, prosím!

Děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Třeba někomu, kdo Tvou odpověď skryl, vadilo, že jsi pracujícím připomněl, že pokud si někdo něco vezme bez svolení, není to asi záloha, je to krádež. 🙂

Další odpovědi
Alesh

Tato odpověď byla totiž velmi, ale opravdu velmi necitlivá. Hrozí, že dotyčného rozpláčeš nebo mu přinejmenším zkazíš odpoledne. 😉

Mc Merkurion

… vím, na kterou otázku padla tato odpověď, ale toto asi dotyčný nechtěl slyšet … nejseš slepej, jen neumíš potvrdit dotyčného v omylu …

Klaproth

Napsat někomu, kdo si něco vzal bez dovolení, že se dopustil krádeže, je opravdu vulgarita a urážka nejhrubšího zrna. Tohle se zlodějům říkat nesmí. Styď se!

Emefej

To je tady normální. Kdysi tu padla otázka ve smyslu: „Dva měsíce mi z oka vytéká hnis, občas i krev. Co mám dělat?“

Odpověděl jsem : „Nemudruj a mazej k doktorovi!“ Smazáno z důvodu Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování. Co k tomu dodat?

orestez

To bylo smazáno za „furth“.

da ny

Neznám kontekt (otázku), v jakém byla podána tto odpověďm proto nemohu soudit její ne/vhodnost.
Je hovorová, nespisovná, mne nijak nepobuřuje :)
Někomu vadí i duplicitní odpověď atp.

mosoj

V dnešní době je zakázáno mluvit pravdu. Vypadá to že bude ještě hůř.

ivzez

Nevidím v té odpovědi nic, co by porušovalo pravidla.
Zajímalo by mne, jestli byla vrácena (myslím, že by ji
admin měl vrátit).