Avatar uživatele
Edison

Neumím číst? Jsem slepý?

"Vaše odpověď:

Když si někdo něco vezme bez svolení, tak to asi není záloha, ale kráždež. Žijeme v právním státě a jak se dávaj výplaty a mzdy máme stanoveno. Tak co furth řešíš?

byla smazána administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz"

Hledám ve své odpovědi vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování. Pomozte, prosím!

Děkuji

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Emefej, marci1, Klaproth před 2130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Třeba někomu, kdo Tvou odpověď skryl, vadilo, že jsi pracujícím připomněl, že pokud si někdo něco vezme bez svolení, není to asi záloha, je to krádež. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Tato odpověď byla totiž velmi, ale opravdu velmi necitlivá. Hrozí, že dotyčného rozpláčeš nebo mu přinejmenším zkazíš odpoledne. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… vím, na kterou otázku padla tato odpověď, ale toto asi dotyčný nechtěl slyšet … nejseš slepej, jen neumíš potvrdit dotyčného v omylu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Napsat někomu, kdo si něco vzal bez dovolení, že se dopustil krádeže, je opravdu vulgarita a urážka nejhrubšího zrna. Tohle se zlodějům říkat nesmí. Styď se!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

To je tady normální. Kdysi tu padla otázka ve smyslu: „Dva měsíce mi z oka vytéká hnis, občas i krev. Co mám dělat?“

Odpověděl jsem : „Nemudruj a mazej k doktorovi!“ Smazáno z důvodu Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování. Co k tomu dodat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

To bylo smazáno za „furth“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Neznám kontekt (otázku), v jakém byla podána tto odpověďm proto nemohu soudit její ne/vhodnost.
Je hovorová, nespisovná, mne nijak nepobuřuje :)
Někomu vadí i duplicitní odpověď atp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

V dnešní době je zakázáno mluvit pravdu. Vypadá to že bude ještě hůř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevidím v té odpovědi nic, co by porušovalo pravidla.
Zajímalo by mne, jestli byla vrácena (myslím, že by ji
admin měl vrátit).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek