baghira

Kolik umíte číst písem (abeced)?

Byla tu otázka kolik znáte jazyků. Dovolím si udělat malou modifikaci, kolik dokážete číst písem (abeced)?
latinka, azbuka, řecká alfabeta, hebrejská alefbet… morseovka :)
Doplňuji:
(Do ankety to nedávám úmyslně, mám raději, když mi něco napíšete, ne jenom odkliknete. Dík za pochopení :))

Nejlepší odpověď
annas

Neumím hebrejskou abecedu, morseovku už spíš psát než číst.

Další odpovědi
anonym

Kromě hebrejské, všechny jmenované, takže 4.
Možná bylo schůdnější dát do ankety, má 6 variant, je přehlednější a přístupnější dotazovaným.
Doplňuji:
OK, beru na vědomí a čekám až začne blikat slíbená indikace nově vložených diskuzních příspěvků.

led

doplním ešte piktogramy, obrázkové písmo (to mám najradšej – podporuje fantáziu)

DDarent

°到一個非常愚蠢的問題