nicoolka18

nervové zhroucení

Dobrý den.Před dvěma lety jsem se psychicky zhroutila z nátlaků od policajtů.Od té doby mívám psychické záchvaty pokud je toho na mě moc,ale nebyly časté. Teď se objevily znovu ve velkém měřítku.Před vánoci mi zemřela babička a těžce to nesu, mamince hrozí rakovina, ve škole je toho hodně a na praxi se po mě neustále vozí šéf a jedna slečna. Byla jsem dlouho nemocná a dlouho jsem tam nebyla,ale když už se od pondělka překonávám jít na praxi dostanu třeba dva záchvaty. Byla jsem i u psychiatra a brala jsem prášky,ale po dobu co jsem prášky brala jsem jen seděla a koukala do zdi.Nic si z té doby nepamatuji a bojím se je brát znova, jelikož jsem v posledním ročníku na střední škole. Prosím o jakoukoli pomoc a radu

Odpovědi
odpomass

Najdi si jiného odborného lékaře a sděl mu tvé zkušenosti s předchozími práškami. Vždy je nějaká alternativa…