Stingo

Jak vypadá nervové zhroucení a kam se má člověk obrátit, když se mu to stane?

Nejlepší odpověď
anonym

Nervové zhroucení nemá pevně ohraničené příznaky, takové nejčastější mohou být nespavost, únava, časté (rychlé) střídání hyperaktivity a apatie, agresivita, ztráta zájmu, náladovost, různé bolesti…
Každopádně – máš-li pocit, že ´nejsi v pořádku´, zajdi ke svému obvoďákovi – on už tě nasměřuje na potřebná vyšetření k odborníkům.

Další odpovědi
marci1

V tomto rychle se měnícím světě je nervové zhroucení velmi častým problémem, se kterým se potýkají lidé na celém světě. Nervové zhroucení je označováno také jako duševní zhroucení. Existuje mnoho příčin, které k tomu přispívají. Může to být deprese, schizofrenie, ap.V případě nervového zhroucení je nutná ihned lékařská pomoc praktického lékaře, který Vás odešle k odborníkovi, nebo nejlépe ihned vyhledat pomoc psychiatra.

Podrobněji různé příčiny :
http://icube.cz/znam­ky-a-priznaky-nervoveho-zhrouceni-1086/

da ny

Je třeba zajít za praktickým lékařem a pak k odborníkům (včas).
Zakupte v lékárně vit. B3 (niacin, nokotinamid) a poctivě nějakou dobu užívat :)
Ze stravy si ho obzvlášť „zkoušený“ organismus neumí vzít dostatečné
množství. Odstraňuje také např. třes rukou (známka zoufalého nedostatku B3).
Je lépe doplnit B3, než dojde např. na antidepresiva.
http://doplnky­.vitalion.cz/vi­tamin-b3/