ZangetsuTS

Nenávidím matku ? ..

Mamka mi furt leze na nervy a otravuje nesnáším ji
co mám dělat aby se vzpamatovala !
nikdy mě nechápe
nic prostě !
Mám hodně rád tatku ale jí nenávidím
Rád bych aby se rozešli
Furt jenom po mě řve a po bratrovi !
Tatka ne ..
Furt jenom zakazuje
Je asi hluchá nebo co .. nevím prostě ji všechno musim 1000× říkat
nádává všem pomlouvá tatku a nadava mi do piče hodněkrát O_O
stejně to mi tatka neuveri tak ..
Doplňuji:
To né já to ona
Radši pujdu na yahoo az nebude bugle
tam mi nepisou misto odpovedi kraviny omg ..

Nejlepší odpověď
ten který je

Potřeboval bys ohnout přes koleno a páskem přes zadek.

Další odpovědi
venkovan

Pokud jsem postřehl, chodíš do 6 třídy. Pokud jsem postřehl tvoje otázky, je z nich cítit dost arogance.
Tvoji mámě se ani nedivím, že na tebe řve, táta je raději zticha. Zřejmě je někde chyby, že neumí tě srovnat.
A přát si aby se rodiče rozešli – to už je opravdu na pořádnou ledovou sprchu. Zákazy myslím nebudou bez důvodu.
A nevím, že by ti někdo psal kraviny. Jen tě nikdo nelituje jaký jsi chudáček. Buď za ty slova co tu lidi napsali rád a použij mozek, a přemýšlej co ti tu napsali. Třeba ale budeš mít to štěstí, že jednou si vzpomeneš, že ty slova byly od těch lidí hodně moudrá a ne kraviny.
Ale tuším, že to štěstí mít nebudeš. Nejsi zřejmě ochoten přiznat svoje chyby.

Drap

Možná by bylo dobré, kdyby jsi se pro začátek vzpamatoval sám

Ella

vypadá to, že jsi pořádná pubertální trubka. Když ti otec nedokáže nic zakázat, tak to musí všechno udělat mamka a když ji neposloucháte, tak se nedivte, že po vás křičí. Ono když někdo musí zastat vaši výchovu a otec se od toho distancuje, tak ho to stojí nervy a ty někdy i ujedou, když už není zbytí. Nejdřív přehodnoť svoje chování. Bez ní bys nebyla na světě, tak se kroť!

Tak jdi!

MadAnnie

Já to měla v „pubertě“ stejně… Práskala jsem s dvěřma se slovy, že mám šílenou matku! Teď se sama za sebe stydím a s mamkou se tomu smějeme. Vždyť ona měla vždycky pravdu… Ale to v pubertě nepochopí asi nikdo 😁

Meropa

Pokud se neshodnete, tak ani ty ji nechápeš.
Asi mé radě neporozumíš, ale zkusím ti to vysvětlit.

Téměř většina lidí myslí za sebe a proto se často neshodnou, takže si zkus alespoň trochu upřímně nesobecky představit že jsi tvá matka. Zkus si opravdu představit jaké má starosti, nebo celkově jak jí je a potom si zkus představit své mladé syny…

Jednoduché ale i složité je, problémy řešit sám sebou, sebe měnit…

Nebo si zkus představit že tvé matce brzy zjistí rakovinu na kterou bude dlouho umírat anebo že po jedné vaší hádce ji srazí auto a ona zemře.

Opravdu ji nenávidíš?

Adula.57

řekni to babičce a dědečkovy. Nebo na ní zařvy před tvým tátou, ale ne sprostě. Ale nejlepší bude když si promluvíš s tvým tátou osamotě a řekneš mu to. Když bych byla v tvé situaci, dělala bych smutnou, ale to asi nemusíš že? Potom se tě někdo zeptá co se děje. Kolik ti vůbec je? tyhle problémy jsou často v pubertě, a já si jimi taky prošla…

Podle toho co jsi napsal-a jsem myslela že tě šikanuje atd… ale bude to jen ta puberta. Měl by jsi jí koupit, nebo nakreslit něco. To jí potěší a bude moc ráda. Hlavně se jí omluv!!!!

Víš co si napsal do doplnění? Přesně tohle dokazuje, že jsi hloupej puberták…

Mapel

Těžko na dálku takto radit. Vždy je potřebné vyslechnout obě strany a dopátrat se pravdy. Zkus školního psychologa nebo linku důvěry.

Puberťácké problémy má každý a je v tom věku strašně chytrej. Zkus to vydržet a řešit to třeba jako já v 17 letech (neměl jsem tento problém, ale chtěl jsem ukázat soběstačnost). Odešel jsem z domova a vrátil se s diplomem v kapse.

franku

A víš jak se vlastně sám chováš a co vlastně chceš?

pusinka50

Křičí – asi spíš křičí o pomoc, aby jí někdo poslouchal, aby jí někdo s něčím pomohl. Zřejmě to s tebou a bráchou nejde po dobrém, tak začne křičet.
Táta chce mít klid, tak mlčí a nic neřeší, nemá vás o víc rád než máma, jen chce mít klídek, ví, že to máma za něj vykřičí, takže tatínek je obyčejnej posera.
Máma všechno zakazuje, protože má o vás STRACH. A ASI VÍ PROČ.
Protože ty jsi podle všeho nevychovanej hloupej obyčejnej spratek, kterýho já mít doma 2 dny, tak o tebe omlátím proutěné koště, co mám po babičce a stále je jako nové, až bude na cimpr campr.
DOKÁŽEŠ SI VŮBEC UVĚDOMIT, ŽE NEBÝT MATKY, TAK NEJSI NA SVĚTĚ????!!!! uŽ jen za život jí vděčíš a za to, že tě živí a obléká, stojíš jí jen nervy a peníze. Dojdi za ní a sedněte si spolu a všechhno v klidu si vyříkejte, proč je tahle situace tak a ne jinak a mnohé pochopíte obě dvě… OMG!!!

zl@tk@

Holka, holka uvědom si laskavě, že maminku máš jenom jednu a že tě má ráda. To každá máma. Bohužel na to přijdeš až už bude pozdě a nic s tím už nestihneš udělat. Proč si spolu nesednete a v klidu ( opakuji v klidu) si všechno nevyříkáte. Teď si myslíš, že jsi mistr světa a ostatní jsou troubové, kteří ti nesahají ani po kolena, ale pravda je někde jinde. Popřemýšlej …

Meropa

Nechci se tu s někým hádat nebo urážet, ale to co tu někteří děláte je fakt hrůza!
Tu aroganci v něm vzbuzujete ještě víc.
Nedočká se pochopení (si teď myslíte, co na něm chápat, vždyť je to další blbej puberťák že?) ale sám by měl někoho chápat?
Jaký je mezi vámi rozdíl?
On by svou matku odstranil, no a někteří tady by ho zase zmlátili jen protože je mladší a hloupější???
Co takhle jít někomu příkladem? Kdyby tak dokonale věděl jak se chová blbě tak se nejspíš změní, ale on to nechápe a vy tu jeho sebestřednost v něm ještě vzbuzujete! Pochopení se nedočká, tak proč by měl pochopení rozdávat ?