mirlin

Jak se chovat,když syn šikanuje.

Syn mne šikanuje a sesměšňuje.

Nejlepší odpověď
Terryle

Předpokládám, že se k vám takhle chová záměrně a není to jenom nedorozumění (někteří lidi můžou mít zvláštní způsoby nebo trošku nemístný druh humoru, kterej se může někoho jiného třeba dotknout, ač to není myšleno zle). Pokud jste mu dal jasně najevo, že se vám jeho chování nelíbí a on to dělá dál, tak tvrdě do něj.

Nedat mu prachy… nebo jinak nepomáhat, nevycházet nijak vstříc.
Pokud se nechová slušně on, tak se na něj vyfláknout. Slušnost za slušnost.
A pokud to jde, tak omezit kontakt…
Doplňuji:
No, smutnydraku, vidite to myslim moc jednoduse… ono dat pres drzku lze tak diteti snad do tech 18, pak uz hrozi, ze vam to vrati – mladi kluci byvaji casto silnejsi, nez cca padesatileti nebo starsi tatove. Nasili bych do toho v zadnem pripade netahala.
A shazovat ho pred jeho okolim taky nema smysl. Bud by se vam to nepovedlo a jeste byste se ztrapnil sam, nebo by to to pusobilo jako pichnuti do vosiho hnizda a synek by vam to nekolikanasobne vratil…
Ignorovat, omezit vztahy, s nicim nepomahat. I kdyz to urcite musi moc mrzet. Ale nechat si soustavne ublizovat k nicemu nevede…

Další odpovědi
smutnydrak

nasekat mu přez držku kolik se do něj vejde…a nebo bych ho zhodil před přítelkyní a ve společnosti… a každopádně bych toho hajzla vydědil a vyrazil z bytu.....kaž­dopádně bezzubého.....
Doplňuji:
paní já vím… je to těžké…já nevedel že jste žena…máte profil chlapa… já sám mám 4 deti..12,11,3 a 2 roky…a snažím se je vychovat tak,aby se mi tohle nestalo…snad se mi to povede…doufám… 🙂 možno jste někde někdy udělala ve výchově chybu a možno ,že jenom prostě takový ten váš syn je od boha…nebo od dábla?… tak se jednoduše na něj vyserte,najděte si nějaké záliby na které jste doposud v životě čas neměla,neboť jste se musela starat o haranta co po Vás teď šlape.....užijte si poslední třetinu života co vám zbývá a jeho nechte plavat…jednou se mu to stejně všechno vrátí,protože v životě vše funguje na princípu bumerangu… co jednou prodáš,jednou koupíš… 🙂

Mili @

Syn bydlí s vámi??? Pokud jo, zrušit trvalý pobyt, důvody na to máte a pak omezit kontakty…
Každopádně pokud je syn dospělý!
Jinak ztřískat na prdel!!!!

kapka

Pokud chcete odbornou radu volejte na Rodičovskou linku Sdružení linky bezpečí http://www.lin­kabezpeci.cz/web­magazine/kate­gorie.asp?idk=211

Vím, že se tam i tímto zabývají.