WhiteM

Chování u syna

Dobrý den, máme teď se synem problémy ve škole – jsou na něj stížnosti v souvislosti s chováním. Domlouváme mu, snažíme se ho motivovat, ale co dál? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Je to hodný kluk, jen je živější.

Odpovědi
elkon

Zkusil bych psychologickou poradnu. Třeba má ADHD.

zjentek

A čeho se vlastně obáváte (když tedy stojíte při něm)? Otázka zní jak? Co potřebujete?

da ny

V poli, kam patří otázka je heslo: „Chování u syna“-
Chybí základní údaje: věk, co provedl/provádí.
Je nepozorný, provokuje, neposlušný, vyrušuje, ubližuje (hodný může být jen doma), neučí se, dělá šaškárny… Kdy to začalo (pak proč), je stále takový/stejný, je hyperaktivní?
Někdy stačí doplnit vitamíny, prvky, jindy zákaz/trest, rákoska -), psycholog, více pozornosti/lásky nebo počkat, až z toho vyroste a vydržet.

Lollinka

Já bych napřed vyzkoušela equazen, nám s chováním u syna zafungoval. Tady o něm najdete víc informací https://equazen.cz/ Dřív se jmenoval eye q.

WhiteM

Moc díky za komentář a doporučení na doplněk Equazen. Určitě ho vyzkoušíme, pročítala jsem různé diskuze a maminky ho moc chválí.

zjentek

Tak raději ať je živej, než z něj vychovat nějakýho „el koně“.

Vždycky okolo něj budou nějaký el koni, na to ať si rychle zvyká a smíří se.