packa

Nesnáším svoji rodinu!

Umíte si to představit že přijdete domů(třeba z venku , ze školy atd.) a hned slyšíte jak vám brácha otravuje nadává a mamka udělej tohle udělej tamto máte někdy pocit že chcete umřít nebo že vám vybouchne z těch nervů hlava třeba já jsem málokdy u PC…řeknu vám to takhle jak je brácha maniak na počítač tak já na zvířata :)já vím jaký to je jsme na stejné lodi vím jak se cítíte :)a věřte, nevěřte život není takový jak ho sami chceme…to vážně není :(

Nejlepší odpověď
bolak

Problém číslo 1. (brácha_otravuje) vyřešíš peckama do uší, případně zamknutím bráchy do komůrky.

Problém číslo 2. (máma_udělej_tohle) vyřešíš peckama do uší, případně uděláním tohohle a uděláním tamtoho

Problém číslo 3. (vybouchne_hlava) vyřešíš zdravím spánkem, případně návštěvou školního psychologa

Poblém číslo 4. (brácha_stále_u_PC) vyřešíš vyhozením pojistek

Další odpovědi
iceT

Tak ono tohle myšlení tě tak do pěti let přejde,předpo­kládám,že jsi ve věku 12–17 let,kdy je skoro každý rebel,všichni mu ubližují,nikdo mu nerozumí,atd,atd…
Tímhle si prošel skoro každý,akorát teda ne každý zveřejní jak svou rodinu nesnáší.S někým puberta mlátí víc,s někým vůbec,a to je celý tvůj problém.
Bylo mi asi 16,jezdila jsem denně 25km na kole,jedno po příjezdu mě brácha otravoval a nedal mi ani přes varování pokoj,tak jsem mu rozbila hlavu něčím co jsem po něm hodila,bylo mu tehdy asi 12,a měla jsem klid.

PS:ŽIVOT JE PES,PROTO ŽÍT JE PSINA…

Drap

Sice netuším na co se páš, ale začni něco pořádně dělat, nějakého koníčka nebo něco podobného. Nepřemýšlej nad sebou a nad tím jak se máš špatně. Za několik let budeš na tuto dobu vzpomínat , jako na pěkný kus života.

Anuket

Proč řešíš bráchu u počítače, když ty raději zvířata? Věnuj se jim, ne počítači. Předpokládám, že jsi dost mladá, tohle si prožil každý sourozenec, také jsem byla odstrčená na druhou kolej, byla jsem starší, tak bylo vše na mě. No a? Nikdy jsem si nestěžovala, natož psát, že chceš umřít. Proboha, kde to jsme?!