Avatar uživatele
carodejnicee

Nejlepší granule pro kočku ?

Jaké jsou nejlepší granule pro kočku, chovanou doma.Veterinář povídal, že kapsičky a konzervy pro kočky moc dobré nejsou, obsahují malé procento masa a zatěžují jim ledviny a zbytečně po nich jen tloustnou.Které granule tedy obsahují nejvíce procent masa a kočkám chutnají.Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, BENYTA před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

ja jsem sve kocce kupovala granule ANKA,kilogram asi za 80 kc ve zverimexu. udajne obsahuji az 70 procent masa,a ta moje nechtela nic jineho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Když jsme měli perského kocoura (pouze v bytě chovaného), tak jsme mu kupovali kočičí drůbeží granule (po hovězích měl kameny) a salámy pro kočky. Nyní máme už více než 10 let jeho dceru (křížence), ta je již venku. Přikrmujeme jí pouze drůbežími granulemi (pro psy) a občas syrovým masem (ořez, chrupky, flaxy, šlachy,..).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Můj kocour dlabe všechno. A netloustne.
Jen ale jsem chtěla napsat, že kočky všeobecně málo pijí a proto je pro ně lepší krmivo z konzerv apod., které obsahuje i vodu.
Nebo připravövat jidlo čerstvé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

nejlepší jsou sekané,sušené myši,ale je s tím práce,
jinak kočkám neměňte krmení,zachovávejte jen jeden druh,
a pravda,že nejsou granule ani konzervy,kde by bylo více jak 7% masných peoduktů,ale to jin stačí a sem tam kupte nějakou myš,to myslím vážně,jak kočku pěstujete doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyja

Reklamy mluví za vše – wiskas…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Kupuji mražené maso,bud kuřecí,nebo hovězí kočka ani pes nejsou proti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kaktus456

Nakupuju krmivo pro kočky ve velkém zde: http://www.qrpet­s.cz/krmivo-pro-kocky/. Těžko říct, které je nejlepší, je tam krmivo více značeka když jsem se bavil s odborníky, každý mi řekl úplně něco jiného a čert ví, který má pravdu. Co jsem zde koupil s tím jsem byl spokojený…a myslím, že kočičky taky

před 3543 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dominno

kočce dávám výhradně granule, nic jiného mi totiž nežere, zkoušel jsem i kapsičky, ani ty ale neuspěli, tak jsem u granulí

před 1801 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek