Proč moje kočka má větry když jí jen kočičí maso a granule?

to se nedá vydržet,copak jsou v tom kočičím žrádle luštěniny?
Doplňuji:
jenže ona neprdí vzduch,ale vražedné bojové látky

Nejlepší odpověď
BEAES

Možná hltá a žere to i se vzduchem, pak to musí jít ven!
Doplňuji:
Néééé, nepolepšitelný!

Další odpovědi
Mousinek

To slyším poprvé :o)

hanulka11

Myslím,že je to normální jak tráví ,odchází ji plyny.
Je to jako u lidí, také nemusíte jíst luštěniny a.........

Miroslavst

Protože je mezi masem a granulí mezera a ten vzduch nějak musí ven :D
Beaes: A já jsem nepoučitelný??? :D:D
Doplňuji:
Beaes tak pepolepšitelný??
Burak:
Tak jedině toto:
http://armyeshop­.cz/_obrazky/16504--.jpg

anonym

To víte,savci. Hadi neprděj.

iceT

Sice nejsem odbornik na kocici stravu,ale mozna by to chtelo nejake zpestreni,zme­nu.Nebo se zeptat veterinare.

mosoj

Zkuste krmení od jiného výrobce a raději kvalitnější. Co myslíte, že do toho krmení dávají.

Iveťák

Vy jí sice dáváte jen kočičí žrádo, ale i kočka se musí provětrat venku a kdykoli ji pustíte ven, nevíte co kde venku dělá a sežrat může cokoliv se sežrat dá