Morčata331

jaké jsou nejlepší kapsičky pro kočky?

mám doma kocourka. Chutnají mi moc kapsičky.Nedávám mu je sice moc často jenom třeba když jsme přišly od veterináře atd… Poradíte jaké jsou pro kočky nejlepší kapsičky(značka)
prosím nepište mi sem že je pro něj nejlepší syrové maso atd… Já se ptám na kapsičky=)
Doplňuji:
chutnají mu kapsičky ne mně=) To byl jen překlep… omlouvám se

Odpovědi
Funna

ty s obsahem největšího procenta masa…ale to se zřejmě nedoplatíš…a značka…každý ti napíše něco jiného, svůj osobní názor…nikde není definovaný žebříček „top“ kapsičky…a vzhledem k tomu, že mu je dáváš jen občas, tak to neřeš…přečti si složení a prostě něco kup…a nebo zajdi do zverimexu, nějakého malého, který vede majitel a tam se dozvíš spoustu věcí…třeba, že „osvědčené“ a proflíklé značky např. Whiskas, Kitekat nejsou žádný zázrak a že to nejvíc chutná, bývá to nejškodlivější, protože je to nejvíc navoněné…a třeba taky to, že s kuřecím bývá největším alergenem…

luky.1986

Nevim, ale kocky by prece kupovaly whiskas:-)

ivzez

Nejlepší kapsičky jsou žádné kapsičky.

Chcete-li, aby kocourek prospíval, je pro něj nejlepší
normální žrádlo. (Přestože to nechcete slyšet …)

PS:
Zaujalo mne, že od veterináře přišly paničky (?) …

atena11

My kočičce kapsičky nekupujeme, kupujeme jí konzervu kitekat. Kapsička a konzerva má úplně stejné maso. Proto ti doporučuji aby jsi raděi koupila tu konzervu. Vyjde ti laciněji a je tam toho mnohem víc než v kapsičkácha přitom maso jedno a to samé. :)

Modralka

Dávám kapsičky s filety ve šťávě od Brit a našim kočičkám chutnají. Jsou plné vitamínů, vařené v páře a bez konzervantů, tak že mám dobrý pocit, že dávám to nejlepší :)

Kristuška

Musím souhlasit s Modralka. Vypadají lahodně a krásně voní. U našich koček mají tyto kapsičky taky úspěch.

struzzo

My našim kočkám kupujeme Felixe. Kupovali bychom kvalitnější, ale jsou tak vybíravé, že nechcou nic jiného než Felixe, příchuť losos a cuketka. :D Teď je mají v Tetě v akci, takže se nakoupí do zásoby. :D Viz leták > https://www.le­takomat.cz/te­ta-drogerie/aktualni-letak-od-ctvrtka-13-06-2019-0/