Pokročilý

jaké jsou nejlepší kapsičky pro kočky?

mám doma kocourka. Chutnají mi moc kapsičky.Nedávám mu je sice moc často jenom třeba když jsme přišly od veterináře atd... Poradíte jaké jsou pro kočky nejlepší kapsičky(značka)
prosím nepište mi sem že je pro něj nejlepší syrové maso atd... Já se ptám na kapsičky=)
Doplňuji:
chutnají mu kapsičky ne mně=) To byl jen překlep... omlouvám se

Odpovědi:

Stříbrný

ty s obsahem největšího procenta masa...ale to se zřejmě nedoplatíš...a značka...každý ti napíše něco jiného, svůj osobní názor...nikde není definovaný žebříček "top" kapsičky...a vzhledem k tomu, že mu je dáváš jen občas, tak to neřeš...přečti si složení a prostě něco kup...a nebo zajdi do zverimexu, nějakého malého, který vede majitel a tam se dozvíš spoustu věcí...třeba, že "osvědčené" a proflíklé značky např. Whiskas, Kitekat nejsou žádný zázrak a že to nejvíc chutná, bývá to nejškodlivější, protože je to nejvíc navoněné...a třeba taky to, že s kuřecím bývá největším alergenem...

Pokročilý

Nevim, ale kocky by prece kupovaly whiskas:-)

Stříbrný

Nejlepší kapsičky jsou žádné kapsičky.

Chcete-li, aby kocourek prospíval, je pro něj nejlepší
normální žrádlo. (Přestože to nechcete slyšet …)

PS:
Zaujalo mne, že od veterináře přišly paničky (?) …

Pokročilý

My kočičce kapsičky nekupujeme, kupujeme jí konzervu kitekat. Kapsička a konzerva má úplně stejné maso. Proto ti doporučuji aby jsi raděi koupila tu konzervu. Vyjde ti laciněji a je tam toho mnohem víc než v kapsičkácha přitom maso jedno a to samé. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.