bresta

Jaký odčervovací přípravek použít,aby to kočka bez odporu pozřela?

Nejlepší odpověď
Pájo

Přečtěte z příbalu, jestli se dá tableta rozdrtit. Vpravte to pak do malého množství žrádla a nechejte kočce sežrat.

Další odpovědi
anonym

Jsou prostředky i proti vnitřním parazitům, které se aplikují formou spot-on (vetřít do srsti) nebo injekčně. Pokud máte skutečně takový problém vpravit do kočky tabletu, navštivte veterináře a tam to vyřešíte.

mosoj

Můj kocour to také nevezme kdybych se postavil na hlavu.
Takže násilím otevřít tlamičku a hodit přímo do krku za jazyk. Jinak to vyplivne.
Na veterině se dá koupit takové „nastřelovátko tablet“.Vypadá to jako plastová inkční stříkačka s pístkem a místo jehly to má gumové zakončení do kterého se tabletka strčí. Pak se mu to strčí do tlamičky a pístkem se ta tableta bleskově vyrazí a vletí mu dozadu do krku.

Potom jsou odčervovací pasty v podobném dávkovači a také se mu to násilím
vystříkne za jazyk. Pastu nevyhodí. Dá se i injekcí nebo spot -on ale nebývá to na tasemnice jenom na oblé červy. Na to pozor.

anonym

Já to psovi dám třeba do salámu, pak mu otevřu mordu a strčím pořádně dozadu, do krku a když zklapne, projedu mu z venku krk, aby byl nucený polknout a hotovo. Je asi jedno jaký, je to na jedno brdo, spíš jde o to, jak.

Tobbynka

Existuje mnoho takových přípravku. Např. odčervovací pasta. Tu se většinou dává koťatům a je chutná. :) Pak existuje speciální spot-on, jmenuje se Stronghold. Odčervuje, odblešuje a léčí ušní svrab. Měli jsme ho a stál přibližně 3 stovky.

My kupujeme u veterináře obyč. odčervovací tabletky, jmenují se Caniverm. Veterinář říkal, že nejúčinnější a nejlepší jsou obyčejné tabletky. Já to kočce dávám normálně přes krk, napoprvé když jsem to dělala, tak jsem se strašně bála, ale ani tak hrozné to nebylo. :) Jeden člověk musí kočku držet a druhý člověk ji to musí dát. Mám akorát štěstí, že se ta naše nevzpírá. :) Jinak, kdysi jsem tu tabletku nechávala kočce zamíchávat do konzervy nebo kapsičky. Kočka to poznala a už to nechtěla žrát. :(

kykyok

Náš pes sežere prášek jen v mazacím sýru. Ve všem jiném pozná že je, a vevezme si to. :)

arygnoc

skúšala ste nejaký ten prípravok čo i na špičku jazyka ochutnať?
všetky sú odporné.

ostáva iba primerané násilie (vpravujem injekčnou striekačkou (bez ihly!!!) šplechnutím až do krku, polovičku síce vykašle ale niečo tam ostane).

potom si číču tri dni udobrujem pamlskami.

annia

taky jsem měla tento problém, poté co jsem koupila EASY PILL, problém absolutně vyřešen, nemusíte kočce vůbec nutit, sama to sežere. Výborné. http://www.svet­krmiv.cz/vita­miny-a-mineraly-2/easy-pill-pro-kocky-4ks--pamlsek-pro-podavani-leku-7