Pokročilý

Kocour nechce jíst nic než Whiskas

Mám kocoura a nechce jíst nic jiného než kapsičky od Whiskas, ale tyto kapsičky jsou až moc drahé a já nevím co s tím, jak ho mám naučit jíst i jiné kapsičky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jednoduše nedávat jeho oblíbenou značku a když nebude chtít jinou, nenávat nic. Časem pak zbaští i jinou. Osobně to používám jen jako jeho pamlsek, žije o granulích a prosperuje již 14 let ))
Zkušenost

Další odpovědi:

Stříbrný

No ano, kapsičky od nějaký levnější značky, pomalu bys mu je přidávala k těm od Whiskas, prostě to tak nějak promíchat, jednu,dvě, asi nebudou tak moc kvalitní, to nevím, budeš si to muset v krámě přečíst, jaký je mezi nima rozdíl, já moc zkušeností s kočkama nemám, měli jsme kočky sice taky, ale ty kradly granule psovi a svoje nechaly být, ale to jsem jim zatrhla, i vývar jsem jim dělala, zalila jsem ty granule, dobře to vonělo a papkaly hezky, Naše kočky neměly kapsičky, to jen někdy, jako pamlsek, no, rozcápala jsi ho asi trošku, měl by mít pestřejší stravu.

Bronzový

No jo, kočky by kupovaly whiskas, no a ty to udělej tak jak píše Samba, začni mu to žrádlo pomalu míchat s jiným a podíl whiskasu pomalu zmenšuj a zmenšuj a zmenšuj :)

Bronzový

Naši dva kocouři byli taky závislí na whiskas. Pak rodiče začali kupovat Felixe a už nehtěli whiskas ani citit. Momentálně furt konzumují felixe a nedej bože, že by došli masové taštičky. Nad jinýma ohnují nos.

také je to ale způsobeno vámi. Jelikož hodně majitelů dává pořád čerstvé jídlo, tak si na to navikne a nebude už jíst jídlo, které je tam několik hodin. Osobně jim vždy zamíchám misku, aby si mysleli, že dostali další :-)

Pokročilý

No, to je právě to zajímavé. Když zvíře pozná něco lepšího než obyčejné granule, myslíš, že už loudit u stolu nebude?
Buďto jiné kapsičky, nebo žádné :)
Ale nejlepší je žádné, jenom granulky. To je nejlepší řešení, mlsky jenom za odměnu :)

Pokročilý

my kocourkovi dáváme to stejné co psovi XD

Tj: uvaříš v tlakáči koleno, nebo jakékoli maso, uvaříš těstoviny nebo rýži- my dáváme přednost těstovinám, smícháš to, popřípadně můžeš přidat mrkev, atd,,,,

Potom si navážíš, do sáčků (krmíme tím psa i kočku a potom jim to rozdělím... )
Sáčky hodíš do mrazáku, večer (krmíme večer- přes den si musí chytnou myš) rozmrazíš, přimícháš psí konzervu- nebo kočičí a dáš zblajznout kočce ;)
Krmíme tak kočičku s pejskem a zatím žádné problémy--- kočičce psí konzerva nevadí, a je spokojená.. pomalu nám nosí i myšky do baráku jak je nemůže spořádat XD

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.