Avatar uživatele
anonym

Čím krmit kočku?

Na internetu se píše kde co. Někdo haní RC, jiný ho zase dává kočkám spoustu let a neměl nejmenší problémy. Někdo dává kočkám kapsičky, jiný chovatel říká, že většina z běžně dostupných jsou jen šrot. Jak se v tom má pak jeden vyznat. Mám 7m kocourka Birmy posvátné. Chovatelka nám dala přes kilo RC, tak to stálé dokrmujeme. Plus nám dala spoustu kapsiček whiskas…tak jí sem tam dostane.

Četla jsme spoustu věcí od různých chovatelů…vaří jim jakési kočičí rizoto, kupují jim cvrčky, mražené myši, syrové maso, které následně přemražují (četla jsem, že to stejně nemá cenu…že běžný mrazák nemá dostatečnou sílu, aby to k něčemu bylo). Na granule má taky každý jiný názor…každý chovatel preferuje jinou značku a vychvaluje jiné věci. Já si pamatuju, že babička dávala kočkám na chalupě granule a sem tam konzervy, které byly zrovna v akci. Kočky žily spoustu let bez náznaku strádání nebo problémů. Teď mi tedy řekněte, kde je zakopaný ten pes

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 2638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Syrové maso je nejlepší a kuřecím krmím svého kocourka
odmalička:
Ale já si kupuji sama a v mrazáku –18°C nechám zmrazit a
to stačí na to, abych poté nadělala malé porce na jídlo pro
něj. Před tím ještě uvařím polévku, tak je to masíčko měkké.
Jde krásně od kosti.

http://www.mi­ciny.cz/clanky/vy­ziva-a-krmeni-kocek-49/barf-jak-krmit-kocky-prirozene-12544/

Firma, která rozváží syrové maso:
http://www.ba­ron.cz/pes/pri­rodni-lekarna/clanky/vy­ziva-psa-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anemone

Briketka má pravdu, čti složení na granulích a kapsičkách a pochopíš. Kočka je od přírody masožravec a potřebuje maso. Ne obiloviny a vedlejší produkty které cpou do kapsiček a granulí. Kočky které žily u babičky na chatě si jistě i něco ulovily, proto nestrádaly nevhodnou výživou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

On je taky často problém, co je kočka ochotná žrát. Můžeš jí dát maso, a ona to jíst nebude nebo hned vyzvrací. Já krmím granulemi (RC, nyní pro seniory, dříve pro kastrované) a občas konzervičku (Gourmet). Kocouři jsou jen v bytě, již seniorského věku, zdraví a spokojení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vanessa12

naše kočka nechtěla žrát nic, vyzkoušeli jsme všechno, nakonec jí sedla jenom jedna značka a nic jinýho nežere, takže tak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek