Martas

nejde mi klávesnice s čísli

Právě dělám na pc a najednou mi nejdou psát číslice asi jsem omylem na něco zmáčkla poradíte mi jak opravit díky

Nejlepší odpověď
mosoj

_????? Zapni si klávesu Num Lock ????!!!

Je tam nad tou číselnou klávesnicí na levo .

Další odpovědi
hanulka11

smáčkni num lock a musí se ti rozsvítit kontrolka nad tím

tomovka

nejsem origoš, ale fakt zmačkni ten Num Lock a jestli pořád nejde tak je technický problém…

lexx

V nouzi nejvyšší přepni na anglickou klávesnici (ikonka na liště vpravo dole) a používej klávesy z druhé horní řady, ě=2, š=3, č=4 a tak podobně.

Martin P

Dobrý den , mám dotaz : nejdou mi čísla na notebooku . Když zmačknu Num Lock tak jenom pipne a toť vše, kurzory jdou, ale čísla ne. Můžete mi poradit ?
Děkuji

Joyo Lacek

Fn a NumLk spolu stlač.neviem či NumLk nie 2×