Kopta

Co když mi nefunguje klávesnice?

Nejde mi přímo o klávesnici. Jde spíše o to, jestli nejde nastavit ve wordu nebo jinde klávesnici ovládanou myší. Taková která jde nastavit třeba u vyhledávání Google. Díky.
Doplňuji:
Děkuji, jak ji nastavímn?

Nejlepší odpověď
badisko

no da se primo stahnou na stahuj .cz…nebo podobne
Doplňuji:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zjednoduse­ni_prace/ostat­ni/free-virtual-keyboard/ tak tady ji mas je free

Další odpovědi
Alesh

Nevím sice, co jde nastavit na Google, ale klávesnice ovládaní myší je standardní výbava všech posledních verzí Windows a daná vymoženost se jmenuje: Klávesnice na obrazovce.
Doplňuji:
Nic nenastavuješ, zapneš to jako jakýkoli jiný program ve Windows, prostě na to klikneš 🙂 Je v Start / Příslušenství / Usnadnění přístupu (ve Win7 stačí napsat dole do políčka pro hledání v nabídce Start: klávesnice na obrazovce)