Beatrice

Něco na růst vlasů? :)

Jsem úplně zoufalá. Za 2 roky mi vlasy narostli asi o 3cm. Nemáte něco na alespoň malé urychlení růstu vlasů? Nejlépe nějaký odvar, nebo tak, protože už jsem vyzkoušela snad všechny přípravky a nepomohly(no možná ty 3cm jsou toho výsledkem).
Doplňuji:
Už jsem hledala ve vyhledávání, ale nic z toho mi nepomohlo!

Odpovědi
brillant

Používejte vyhledávání, již se to tu řešilo. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=r%C5%AFst%20vlas%C5­%AF

Nanami

tak nežehli/nekulmuj si je, neumývej je každý den.. Nech je ať se ti víc promastí protože vlasy pro růst potřebují ten…tuk nebo jak to říct =D ale to ti asi nepomůže. Tak kdyžtak na Google vyhledávej ,,šampony/kon­dicionery pro rychlejší růst vlasů" ..

PS: mě zase rostou rychle, minulý týden jsem si vlasy zesvětlovala a teď už je mám až o půl centimetru delší -_-

klob1

Nejlepší je prý dát slepičák,ten skvěle táhne..

ne to nemám odzkoušené,jen z pooslechu,
ale co vím je jeden člověk co pomohl dost lidem sídlí v Kostelci nad Orlicí a ten něco vyrábí, pěstuje něco přírodního a fakt to funguje.On něco i měří na těle,pak přímo konkrétně dá nějakou směs,těch rostlinek.On se zabývá a i dokázal i ledaco vyléčit,nebo pomoci lidem,kde nebylo možné normální cestou..Známá tam u něho byla a je i spokojená..A co ještě od té známé kamarád,tam byl také s růstem vlasů..A už má narostlé a hustější..a zkoušel toho moc a bez úspěchu a tam ano..

To jsem já

Za prvé je tu možnost, že ti vlasy opravdu nerostou, pak máš buď v těle málo živin a je potřeba je pomocí vitamínů doplnit nebo je to dané geneticky, že máš prostě nastavenou délku vlasů, za kterou už vlasy nikdy nedorostou (pokud jsi nikdy ani jako malá neměla delší vlasy než teď, je to dost možné) a s tím nic neuděláš. Druhá možnost je, že ti vlasy rostou normálně, ale lámou se ti konečky (to je můj případ – vlasy mi rostly asi 1 cm/měsíc – barvím si vlasy, takže jsem to poznala u kořínků podle odrostů, avšak celková délka se za rok vůbec nezměnila). Konečky se nejvíce lámou žehlením vlasů, kdy žehlička jemné vlásky utrhá. Na toto je jednoduchá rada – především nežehlit konečky! Pomáhá také konečky často zastřihovat, aby byly silnější a nelámaly se. Stříkat si na ně různé olejové výživné přípravky. Ještě můžeš zkusit potírat si pokožku hlavy bioharem, používat šampon panthenol na růst vlasů, jíst již zmiňované vitamíny a existují i bylinkové čaje na podporu růstu vlasů – například křemíková bomba.