Jak urychlit růst vlasů ?

No jak ? :) máte nějaké metody ? a nebo kolik tak stojí prodloužení vlasů ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

no vím, jak růst nezpomalit...nekouřit, a zbytečně nechlastat a na posilnění brát vitamíny a minerály...ale na zrychlení, snad jedině nechat si pravidelně zastřihávat konečky...

Další odpovědi:

Zlatý

Stimulátory neuškodí, nicméně růst vlasů je nejvíce ovlivněn genetikou.
Nutrilte jsou opravdu skvělé potrav.doplňky, sama je užívám, ale růst vlasů neurychlí. Působí spíše na kvalitu. Nutrilite má potr.doplněk určený k výživě vlasů, pokožky a nehtů.
Co se týče prodlužování vlasů. moc to nedoporučuji. Je to finančně náročné, natrvalo to není a vlasy trpí. Hodněš záleží na tom, jakou metodou se prodloužení provádí a kdo ho provádí. Viděla jsem je už několikrát, ale vždy to bylo dost vidět a moc se mi to nelíbilo.
Pokud by to nebylo akutní, nešla bych do toho.
Zastříháváním konečků se růst také neurychlí. Ale vlasy vypadají zdravě.

Zlatý

Moje kamarádka která je kadeřnice má vyzkoušeno a používá přírodní doplňky stravy Nutrilite

Pokročilý

Já bych doporučila 100% přírodní bylinný produkt OK Gama+ od české firmy OKG. Sama ho užívám a mám nádherně lesklé a dlouhé vlasy. Kadeřnice se diví, jak mi opravdu rychle rostou :-) Objednat se dá na uvedené adrese. Není to produkt jen na výživu a kvalitu vlasů, ale pomáhá též upravit MS, potíže v přechodu, dodává do organismu vápník, Omega3 NMK, vit. A,E,D a mnoho dalších látek z bylinek, které obsahuje. Též posiluje kosti, snižuje bolestivost kloubů, pročišťuje cévy, posiluje funkce srdce a tenkého střeva.
Je vhodný jak pro těhotné, kojící maminky, ale i malé děti! Vše bez chemie a vedlejších účinků :-) (maca.lvz@seznam.cz)

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

ja vim o jednom produktu je to WONDER je to balene v kulat krabicce jak krem je to cerna barva s bilym napisem je to tedy zabal na vlasy ma to vytazek sz byčího sekretu a me po tom vlady vyrostli a mam je kvylitni super vec da se objednat po internetu a ne jen ja mam zkusenost i segra jej pouzivala a fakt rostou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.