beatab

Rychlejší růst vlasu?

Existuje něco, co by alespoň trochu popohnalo pomalý růst vlasů?
Ano vím, pravidelně mýt, pečovat o ně…
Ale nechci slyšet o nějakých nepřirozených tabletách či prášcích, na to mám negativní názor.
Mohu růst vlasů podpořit jezením nějakým jídlem, ovocem, zeleninou…?
Ale přírodu nezměním, to vím…

Nejlepší odpověď
alenad

Určitě :) tak nejdřív biosyl -
http://www.fe­mina.cz/testy-kosmetiky/vla­sova/biosil-plus-60-tablet.html
A tento šampon je vynikající , podporuje růst vlasů a je taky proti vypadávání
http://sampony­.heureka.cz/al­pecin-hair-energizer-coffein-shampoo-c1-250-ml/

Další odpovědi
anonym

Nemusíš se rozepisovat a vlastně se za svoji otázku omlouvat,aby tě někdo hned nesprdnul odpovědí formou vtipné otázky, já si přelejvám vlasy odvarem z kopřivy, nevím, jestli to je přímo na růst, ale mám je zdravé a lesklé

venkovan

Stres.
Platí to i pro nehty.
Takže nech je růst jak rostou.

pusinka50

Pravidelně každé 2 měsíce zajít ke kadeřníkovi na prostříhání konečků, pak porostou rychleji. To mi odpověděl můj kadeřník na tutéž otázku. Dále mi doporučil šampon a kondicionér od Glüss Kür. Obsahují kerastan, který výborně vylepšuje kvalitu vlasů a není ani drahý, dá se koupit v supermarketech i ve slevě.